Жителі Кіровоградщини можуть платити за водопостачання з мобільного додатка

Жителі Кіровоградщини можуть платити за водопостачання з мобільного додатка

Жителі Кіровоградщини можуть платити за водопостачання з мобільного додатка
фото "Дніпро-Кіровоград"

Жителі Кіровоградської області можуть платити за послуги водопостачання та водовідведення з мобільного додатка "Смарт Регіон". Про це Суспільному розповів директор обласного підприємства "Дніпро-Кіровоград" Роман Ілик.

За його словами, компанія долучилася до додатка, щоб полегшити оплату послуг та для комунікації зі споживачами.

"Ми рекомендуємо користуватися мобільним додатком, щоб не губилися платежі, коректно відображалися, щоб всі квитанції приходили на e-mail, а передача показників та оплата, як і раніше, здійснювалася у кілька кліків", – сказав Роман Ілик.

Крім цього, через "Смарт Регіон" споживачі водоканалу можуть звернутися для консультації до диспетчера, дізнатись про заборгованість, тарифи та будь-яку іншу необхідну інформацію.

"Згодом з’явиться функція локальних сповіщень – тобто, якщо ми плануємо відключати декілька будинків чи мікрорайон від водопостачання – у "Смарт Регіон" завчасно приходитиме сповіщення лише для мешканців цих будинків, щоб вони могли зробити запаси. Розглядаємо можливість додавання послуги із отримання довідок про відсутність заборгованості, виклик майстра для монтажу-демонтажу обладнання чи слюсаря для переукладання договорів онлайн".

Кіровоградська область стала пілотним проєктом із впровадження універсального додатку для всіх комунальних послуг, говорить засновник та директор компанії IT-Serve, яка розробила додаток Smart Region, Віталій Кушнарьов.

"Це й пряма взаємодія з підприємствами житлово-комунального господарства та оплата цих послуг, й звернення на "гарячі лінії" голови облдержадміністрації та міського голови з можливістю отримати відповідь у додаток. З часом кожен зможе у Smart Region визначити найближчі медичні, навчальні заклади, заклади торгівлі чи послуг з їхнім рейтингом, знайти оптимальний маршрут для переміщень громадським транспортом та оплатити проїзд без готівки, оформити заявку на виклик спеціаліста з ремонту чи сервісу обладнання чи комунікацій".

Smart Region можна завантажити з Google Play (https://cutt.ly/fYx9cyO) та AppStore (https://cutt.ly/wYx9dTs).

Читайте також

На початок