"В разі переходу області у червону зону, невакциновані люди будуть сидіти вдома",– Райкович

"В разі переходу області у червону зону, невакциновані люди будуть сидіти вдома",– Райкович

"В разі переходу області у червону зону, невакциновані люди будуть сидіти вдома",– Райкович
. Ярослава Павленко & Міська рада

На щопонеділковій нараді очільник Кропивницького Андрій Райкович сказав, що "в разі переходу Кіровоградської області у червону зону, невакциновані люди будуть сидіти вдома".

"Невакциновані люди будуть без права користуватись громадським транспортом, без права працювати на об’єктах державної та комунальної власності, бути на об’єктах громадського харчування, в магазинах також”, – сказав керівник міськради.

Читайте також: "Кіровоградщина тримається у "жовтій" зоні через своє географічне положення",– Оперчук

Андрій Райкович сказав, що в місті збільшилась кількість хворих на коронавірус: "Ситуація є загрозливою, багато хворих із запаленнями легень, а перебіг хвороби став важчим".

Що відомо

  • Кіровоградська область, Тернопільська та Закарпатська перебувають у "жовтій" карантинній зоні. Шість – у "помаранчевій", інші – в "червоній".
  • Міністерство охорони здоров'я України 20 жовтня 2021 року затвердило перелік тих, хто підлягає обов'язковій вакцинації проти COVID-19. Це працівники центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів, місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів, закладів освіти, наукових установ.
  • Чи мають право ці працівники відмовитися від вакцинації і чи можуть їх у цьому випадку відсторонити від роботи без збереження заробітної плати, пояснив юрист Еміль Багірян. "Вакцинація є добровільною, і ніхто не може примусити людину її робити чи відмовляти від вакцини – це є право людини". У випадку, коли невакцинованого працівника намагаються звільнити чи відправляють у відпустку за власний рахунок, юрист радить звернутися зі скаргою у Держслужбу України з питань праці або з позовом на роботодавця у суд.
  • На Кіровоградщині за добу виявили 99 випадків коронавірусу, семеро людей померли. На ранок 8 листопада на коронавірус хворіють 3263 жителів регіону.
На початок