Євген Курман звільнився з посади головного режисера театру імені Марка Кропивницького

Євген Курман звільнився з посади головного режисера театру імені Марка Кропивницького

Євген Курман звільнився з посади головного режисера театру імені Марка Кропивницького
. Facebook Євгена Курмана

Євген Курман 1 листопада звільнився з посади головного режисера обласного театру імені Марка Кропивницького. Цю інформацію він підтвердив журналісту Суспільне Кропивницький.

За його словами, режисером він пропрацював дев'ять років. Участь у конкурсі на посаду директора театру брати не буде.

"Нічого страшного не відбулося, просто закінчився певний етап мого творчого життя – дев'ять років чесної роботи. Зваживши багато на що, враховуючи особисті обставини, які у мене виникли, я ухвалив рішення шукати творчої долі десь далі. Наразі я беру творчу відпустку. Я трішки подумаю, переосмислю, подивлюсь, що інші роблять, бо зі своєю роботою багато чого пропустив", – сказав Євген Курман.

Останньою роботою режисера в театрі була документальна драма "Іду за вас". Матеріалом для спектаклю стали багатогодинні інтерв’ю з бійцями 3-го полку спецпризначення імені Святослава Хороброго, який дислокується у Кропивницькому.

Що відомо

  • Євгена Курмана призначили головним режисером обласного театру імені Марка Кропивницького у вересні 2012 року.
  • Євген Курман разом з керівником ансамблю бального танцю "Kонвалія" Ігорем Спінулем брали участь у конкурсі на заміщення посади директора театру, який оголосили у серпні цього року. Спілка театральних діячів України вважала, що він відбувся з порушенням. Обидва кандидати відмовилися від участі в конкурсі. П'ятого жовтня обласна рада вдруге оголосила конкурс на посаду директора обласного театру.

Читайте також

На початок