На Кіровоградщині відкрили пам’ятний знак українським бійцям

На Кіровоградщині відкрили пам’ятний знак українським бійцям

На Кіровоградщині відкрили пам’ятний знак українським бійцям
. Пам'ятний знак, фото Приютівської громади

У селищі Приютівка Олександрійського району Кіровоградської області відкрили пам’ятний знак українським бійцям. Стелу, яка є емблемою 34 батальйону територіальної оборони, виготовив учасник Антитерористичної операції, доброволець Ігор Погрібний. Про це Суспільному розповіла заступниця керівника громади Тетяна Панета.

Пам’ятний знак облаштували на виїзді з селища. “Маємо в нашій громаді 130 учасників бойових дій, четверо бійців загинули на війні. Така стела потрібна нам. Там ще багато роботи, з бюджету громади будемо виділяти гроші на його дооблаштування”.

Ігор Погрібний пішов служити добровольцем у 2014 році. Був тричі поранений. Пам’ятний знак виготовляв два тижні. Каже, що намагався встигнути до Дня Незалежності України.

"Це орел, він з гіпсу, всередині арматура. Цей птах — це символ свободи та волі. На його виготовлення витратив свої гроші, скільки – не рахував. Цей пам'ятний знак — нагадування нашим людям, що в Україні вже не перший рік триває війна, а в Приютівці немає Алеї слави, у нас не всі діти знають про неї. Цю стелу я присвятив військовим, які воюють на Сході, і тим, які не повернулися з війни".

На Кіровоградщині відкрили пам’ятний знак, присвячений військовим
фото Приютівської громади

Читайте також

На початок