Колишній спецпризначенець з Кропивницького відкрив перукарню

Колишній спецпризначенець з Кропивницького відкрив перукарню

Колишній спецпризначенець з Кропивницького відкрив перукарню
. Суспільне: Кропивницький

Колишній спецпризначенець з Кропивницького Денис Дірунов став перукарем. Робоче місце орендує. Розповів Суспільному, що відкрити власну справу коштувало майже 30 тисяч гривень. Поки більшість його клієнтів – це знайомі та друзі.

Денис Дірунов з позивним "Добрий" – учасник Антитерористичної операції. Народився у місті Феодосія. Його батько був військовим, родина переїхала у Кропивницький. У 2014-му, коли почались бойові дії на сході України, чоловік пішов служити за контрактом у 3-й полк спецпризначення імені Князя Святослава Хороброго. Служив 3 роки.

Денис сказав, що перукарем став випадково: ”У військовій частині дозволили носити бороду тим, хто брав участь в Антитерористичній операції. Але потрібно, щоб борода мала охайний вигляд. Мені довелося стригти бороду, слідкувати за нею. Але не дуже подобалось, як виходить”.

Свою майбутню вчительку зустрів у чоловічій перукарні. Пропозицію навчатися перукарській справі, зі слів чоловіка, сприйняв не одразу: ”Який я перукар? Я ж військовослужбовець, воїн. Такою була перша думка. Але у мене був час і я вирішив спробувати”.

Денис розповів, що після закінчення курсів почувався невпевнено, відпрацьовував навички вдома на друзях. Одним з перших його клієнтів став побратим Руслан Шумілов, з яким разом проходили службу. За його словами, Денис – гарний майстер: ”Раніше я йому довіряв свою спину, тепер довіряю свою голову. Він чудовий майстер, допомагаю йому як модель”.

Денис Дірунов розповів, що йому подобається стригти тому, що клієнти йдуть від нього з гарним настроєм: ”Я прибираю все зайве з голови. Людина приходить заросла, з поганим настроєм – дивиться на себе в дзеркало і вже собі не подобається. Коли люди йдуть від мене, у них світяться очі, вони собі подобаються”.

За словами чоловіка, багато військовослужбовців не можуть знайти собі роботу після звільнення. Власну справу вважає гарною альтернативою найманій праці: ”Я бажаю всім військовослужбовцям, які звільняються, спробувати себе, бути сміливими, починати свою справу. Бо багато хвилюються, що у них нічого не вийде. Але, хлопці, ви ж не побоялися піти на війну”.

Читайте також

На початок