У Кропивницькому розпочали підготовчі роботи з будівництва 50-метрового прапора

У Кропивницькому розпочали підготовчі роботи з будівництва 50-метрового прапора

У Кропивницькому розпочали підготовчі роботи з будівництва 50-метрового прапора
. Pixabay

У Кропивницькому розпочали підготовчі роботи з будівництва 50-метрового прапора. Їх проводять на території меморіального комплексу "Фортечні вали". Про це Суспільному розповів директор департаменту капітального будівництва Кіровоградської облдержадміністрації Олександр Мільто.

З суботи (22 травня-ред.) проводиться розмітка для розуміння точного місця розташування фундаменту та виконуються археологічні дослідження. Після визначення підрядника розпочнуться будівельні роботи.

"Стелу з найвищим прапором області плануємо встановити до 23 серпня. Звичайно, хотілося б зробити це раніше. Нині триває процес вибору підрядника. Думаю, що підпишемо договір через два-три тижні і приступимо до будівельних робіт. Нині проходять археологічні дослідження, тому що прапор будують на місці, яке є пам'яткою архітектури та містобудування національного значення. Археологи будуть вести свій нагляд також і під час будівництва прапора", – розповів Олександр Мільто.

Що відомо

  • Кіровоградська обласна держадміністрація ініціювала реалізацію проєкту до 30-річчя Незалежності України – пам’ятник Державному прапору. На засіданні обласної ради ухвалили зміни до обласного бюджету, одна з яких – виділити на цей проєкт 5 мільйонів гривень.
  • Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та інвестицій обласної ради Сергій Коваленко розповів, що обласна рада рекомендувала держадміністрації до реалізації проєкту залучити до співробітництва 49 об’єднаних територіальних громад, які є в області.
  • Місце для встановлення 30-тиметрового прапора України обирали з-поміж Ковалівського парку та Фортечних валів. Проти встановлення флагштока у парку були військові.
  • Розпорядження про встановлення прапора отримали від офісу президента, – сказав екс-голова облдержадміністрації Андрій Назаренко. На це з обласного бюджету виділили 5 мільйонів гривень. Поставити флагшток мають до 10 серпня, відкрити пам'ятник – на День державного прапора – 23 серпня.
На початок