У Кропивницькому годували безпритульних людей

У Кропивницькому годували безпритульних людей

У Кропивницькому годували безпритульних людей
. Суспільне: Кропивницький

У Кропивницькому годували бездомних людей. Влаштував акцію кропивничанин Дмитро Потоцький зі своїми друзями. Каже – так хотіли підтримати людей, які не можуть їсти гарячу їжу, бо живуть на вулиці або під час карантинних обмежень втратили роботу і заробіток.

Їжу у себе вдома приготували кропивничанки Ірина і Владислава Подкользіни. "Ми приготували по 10 літрів борщу та картоплі з м’ясом, щоб нагодувати бездомних. Зараз дуже холодно, їм немає де жити. Їжу приготували з власних продуктів. Купили ще хліба, взяли консервації та помідорів", розповіла Владислава Подкользіна.

Допомагали жінкам друзі родини. Пів сотні приготованих порцій принесли у парк на вулиці Київській. Тут годували усіх охочих, сказав Дмитро Потоцький. "Декілька днів тому ми прогулялись по парку, де бачили безпритульних людей, або тих, хто в складній ситуації, то кликали їх на наш обід. На цю благодійну акцію ми витратили невеликі гроші".

Сергій Бондаренко, який прийшов на обід, сказав – дуже сподобався борщ, гаряче сьогодні їв вперше. Анна Апостолова не бездомна, однак прийшла поїсти, тому що опинилась у скрутному становищі. "Мама в мене захворіла, допомоги немає ніякої. Я не безпритульна, я живу на цій вулиці, дякую цим людям за підтримку. Гарячий борщик, картопля з м’ясом, чай – все було дуже смачно".

Годували людей протягом години. За цей час нагодували 20 безпритульних людей.

Читайте також

На початок