РазомДіємо Фест відбувся у Хмельницькому

РазомДіємо Фест відбувся у Хмельницькому

Сьогодні, 22 червня,у Хмельницькому відбувся РазомДіємо Фест. У заході взяли участь сім громадських організацій області, проєкти яких підтримувались Євросоюзом. Кожна з цих організацій – розгорнула локацію.

Про це розповів Суспільному співорганізатор заходу у Хмельницькому Єгор Рибак.

"Окрім інформаційної роботи також проводять майстер-класи, арт-терапію, роботу психологами або інші активності. Люди безкоштовно можуть підійти, спробувати, відчути, зрозуміти, яка саме підтримка надається Європейським союзом тут через громадський сектор".

За його словами, після повномасштабного вторгнення 40 великих проєктів за фінансової підтримки Євросоюзу впроваджуються на Хмельниччині.

"Захід націлений в першу чергу на інформування населення про безпрецедентну підтримку Європейським союзом саме України".
РазомДіємо Фест відбувся у Хмельницькому
Благодійний фонд "Рокада" підготував для дітей дві локації – з аквагримом та картинами з піску, 22 червня 2024. Суспільне Хмельницький

Перший захід у регіональній всеукраїнській кампанії "РазомДіємо, разом ми — Європа" починається з Хмельницького. Він спрямований на підвищення рівня обізнаності та посилення співпраці з громадянським суспільством, розповіла комунікаційна координаторка представництва ЄС в Україні Мар’яна Камінська.

"Ця кампанія буде точно функціонувати протягом всього літа. І заключний захід буде в Києві на початку серпня. Європейський Союз є одним з найбільших донорів України. Наразі фінансуємо 63 проєкти на всій території України разом з субгрантовими проектами ця кількість сягає дві тисячі. Допомога громадянському суспільству та медіа вже перевищує 104 мільйони євро".

За словами директорки департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій обласної військової адміністрації Інни Михайлової, з початком повномасштабного вторгнення проєкти Євросоюзу перепрофілювалися.

"Ці проєкти більше спрямовані на те, аби допомогти нормальному існуванню і функціонуванню під час війни. Це передача великих генераторів, до прикладу, для наших великих лікарень, які забезпечують не тільки лікування наших цивільних, а й ВПО, яких стало набагато більше, а також наших військових".
РазомДіємо Фест відбувся у Хмельницькому
На фесті усі бажаючі могли постріляти з лука, 22 червня 2024. Суспільне Хмельницький

Голова громадської організації "Кластер підприємців ВПО" Альона Коровська розповіла, минулого року реалізовували проєкт за підтримки Європейського союзу.

"Ми розуміємо, що без підтримки Європейського союзу нам буде дуже важко виграти цю війну. Ми, як релокований бізнес з Маріуполя, нам дуже важко тут виживати, і ЄС також підтримує і саме релокований бізнес".

За словами Мар’яни Камінської, далі такі фести організовуватимуть у Вінниці, Рівному та Черкасах.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок