Хмельницький став членом Асоціації європейських міст Eurocities

Хмельницький став членом Асоціації європейських міст Eurocities

ваврищук, хмельницький
Заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук на конференції Eurocities. Травень, 2024 рік. Микола Ваврищук/Facebook

Хмельницький став членом Асоціації європейських міст Eurocities. Таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету Eurocities під час щорічної конференції в румунському місті Клуж-Напоці.

Про це Суспільне Хмельницький розповів заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук.

За його словами, приєднання нашого міста до Асоціації відкриває нові можливості, а саме дозволить представляти Хмельницький на міжнародній арені, залучаючи увагу до наших досягнень та потенціалу.

"Також це послугує важливим кроком до інтеграції в європейський соціальний, економічний та культурний простір на шляху України до членства в ЄС. Крім цього, тепер маємо ще один потужний міжнародний майданчик, на якому будемо розповідати про війну і російський тероризм. Для нас це зараз особливо важливо", — каже Микола Ваврищук.

Довідка

Eurocities — це провідна міжнародна організація, яка об'єднує більше 200 європейських міст, які разом працюють над забезпеченням якісного життя для 150 мільйонів людей. Організація охоплює всі сфери діяльності, які становлять інтерес для міст: від культури та мобільності до охорони навколишнього середовища, соціальних питань, економічного розвитку та розумного містобудування. Серед членів — європейські столиці та потужні міста, такі як Лондон, Цюрих, Осло, Афіни, Рим, Брюссель, Хельсінкі, Прага, Стокгольм, Барселона, Мілан та інші.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок