Кам'янець-Подільський потрапив до десятки лідерів за кількістю інноваційних проєктів

Кам'янець-Подільський потрапив до десятки лідерів за кількістю інноваційних проєктів

кам'янець-подільський
Вулички Кам'янця-Подільського. DREAM

Кам'янець-Подільський, що на Хмельниччині, потрапив до десятки міських громад, у яких ініційована найбільша кількість проєктів відбудови й відновлення.

Про це йдеться у аналітичному звіті програми "Прозорі міста" Transparency International Ukraine, експерти якої дослідили використання цифрової екосистеми для підзвітного управління відновленням DREAM на локальному рівні.

Кам'янець-Подільський потрапив до десятки лідерів за кількістю інноваційних проєктів
ТОП-10 міст за ініційованими проєктами. Програма «Прозорі міста» Transparency International Ukraine

За інформацією системи DREAM, у Кам'янець-Подільській громаді ініційовано 38 проєктів на загальну суму 129,7 мільйонів гривень у шести секторах економіки. Десять проєктів уже реалізовані чи реалізуються, інші знаходяться у процесі підготовки.

"Такий результат маємо завдяки активному використанню системи DREAM, яка є важливим інструментом для успішного відновлення. Ця система забезпечує прозорість управління на всіх етапах реалізації проєктів, допомагаючи залучати додаткове фінансування і даючи можливість детально відстежувати інформацію про відбудову. Проєкти, які ми вже втілили, громада відчула, працюємо й надалі задля розвитку та залучення нових можливостей", — прокоментував Кам'янець-Подільський міський голова Михайло Посітко.

У Кам'янці-Подільському, за даними з системи DREAM, цього року проводяться капітальні ремонти харчоблоків у двох ліцеях міста, реставраційні роботи на туристичних об'єктах "Кушнірська башта" та "Казарми фортеці" та реалізовуються п'ять проєктів комунального підприємства "Міськтепловоденергія".

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок