У Хмельницькому одинадцять мікропроєктів стали переможцями програми "Громадські ініціативи"

У Хмельницькому одинадцять мікропроєктів стали переможцями програми "Громадські ініціативи"

дрони, хмельницький
Серед проєктів, які перемогли у програмі "Громадські ініціативи", є мікропроєкт, який передбачає роботу з FPV-дронами. Фото: Суспільне Хмельницький.

Цього року переможцями програми Хмельницької міської ради "Громадські ініціативи" стали одинадцять мікропроєктів. Усі вони спрямовані на підтримку захисників України та їх сімей, переселенців та на посилення обороноздатності країни.

Про це розповів у своєму Telegram-каналі Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

За його словами на реалізацію цих мікропроєктів з бюджету громади виділено 1,9 мільйонів гривень.

"Мікропроєкти, які стали переможцями програми "Громадські ініціативи", передбачають надання психологічної підтримки та юридичної допомоги, реалізацію заходів з соціальної адаптації, використання різноманітних видів терапії та реабілітації. Серед переможців також два потужні мікропроєкти, що спрямовані на посилення обороноздатності. Один з них передбачає роботу з FPV-дронами, інший включає курс з вивчення правил поводження з вибуховими матеріалами та засобами ініціювання", — зазначає Симчишин.

Також серед переможців, розповідає міський голова, є мікропроєкти, спрямовані на підтримку внутрішньо переміщених осіб.

"У рамках цих мікропроектів внутрішньо переміщених осіб навчатимуть підприємницькій діяльності, менеджменту та маркетинговим стратегіям", — пише Симчишин.

Двоє переможців, що отримають гранти на реалізацію своїх проєктів, зі слів міського голови, — це дружини полеглих Героїв. Вони, як розповів Симчишин, підготували і захистили дуже важливі й актуальні проєкти на підтримку наших захисників та їх сімей.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок