Новий підрозділ Сил спеціальних операцій "Рейнджер" на Хмельниччині: що це

Новий підрозділ Сил спеціальних операцій "Рейнджер" на Хмельниччині: що це

Понад 100 новобранців склали присягу на вірність державі та долучились до новоствореного на Хмельниччині полку Сил спеціальних операцій "Рейнджер", розповів командир полку з позивним "Бобер". З його слів, до лав "Рейнджерів" наразі проводять набір мобільні рекрутингові групи, найближчим часом запрацює стаціонарний рекрутинговий центр в Хмельницькому.

Які умови вступу та служби — у матеріалі Суспільне Хмельницький.

Боєць із позивним "Нестор Воля" перевівся до полку Сил спеціальних операцій "Рейнджер" з іншого підрозділу. Чоловік після 24 лютого пішов воювати добровольцем.

"Спочатку я був в Обороні Києва, Добровольче формування територіальної оборони "Вільна Україна". Потім брав участь в обороні й звільненні Херсонщини вже в складі Сил спеціальних операцій. До останнього часу я служив на Півдні, захищав Південь нашої країни, в першу чергу Херсон".

Під час служби, розповів, шукав можливості перевестися до полку "Рейнджер": "Багато моїх побратимів сюди перевелись. В підрозділі, де я служив, бойові дії перейшли в інший формат і мені цікаво продовжувати зі своїми побратимами. "Рейнджери" — це нова структура, котра має у своїй основі стандарти НАТО. Я навчався в їхніх інструкторів у сусідніх країнах і знаю, що це таке. Це проєктний менеджмент, побратимство, функціональні стосунки між бійцями. Мені це імпонує".

Новий підрозділ Сил спеціальних операцій "Рейнджер" на Хмельниччині: що це
Тренування бійців. ССО "Рейнджер"

Боєць із позивним "Маямі", що займається відбором нових "рейнджерів" сказав, що серед основних якостей військового на бойові посади сил ССО має бути витривалість.

"Також він має бути відповідальним, дисциплінованим, розуміти, для чого він тут і чого хоче досягти. Має бути спортивна людина, мати гарне кардіо. Коли якісь перебіжки, коли потрібно швидко переміщатися з одного місця на інше, людина має бути витривала. Фізично розвинена в силових якостях — не сильно необхідно. Головне витривалість".

З його слів, мінімальний вік для вступу — 18 років, максимальний — до 60 років, для бойових спеціальностей — до 45. До 25 років новобранець підписуватиме контракт.

"Ми людині презентуємо, що в нас є, показуємо, де вона може себе застосувати, збираємо відомості про неї, розмовляємо, дивимось, як вона себе проявляє під час співбесіди. Тобто, підбирається те, що людині подобається, те, де вона найефективніше може себе застосувати в підрозділі або в полку".
Новий підрозділ Сил спеціальних операцій "Рейнджер" на Хмельниччині: що це
Тренування бійців. ССО "Рейнджер"

Відсоток тих, хто проходить вступні випробування та стає частиною полку боєць не назвав та додав: це — найбільш вмотивовані люди. Понад сотню таких днями склали присягу на вірність державі та долучились до новоствореного на Хмельниччині полку Сил спеціальних операцій "Рейнджер". Командир сказав, що для бійців регулярно проводитимуть ротації в зоні бойових дій.

"В першу чергу, це залежить від того, що моральний стан наших бійців повинен бути на високому рівні. ССО виконує надскладні завдання і, відповідно, перезавантаження має бути так само. Є психологи, є група бойового стресу. На сьогодні в нас як мінімум три психологи вже працює. Є люди, що звертаються здебільшого навіть зі своїми звичайними проблемами й психологи їм допомагають".

За його словами, для охочих служити в полку "Рейнджер" в Хмельницькому найближчим часом планують відкрити стаціонарний рекрутинговий центр.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок