Рішення ради оборони Хмельниччини: в області перевірятимуть документи, речі, автівки й службові приміщення

Рішення ради оборони Хмельниччини: в області перевірятимуть документи, речі, автівки й службові приміщення

З метою реалізації заходів безпеки на період дії воєнного стану в Україні у громадян на території Хмельницької області перевірятимуть документи, речі, автівки й службові приміщення.

Про це йдеться у наказі начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Тюріна "Про введення в дію рішення ради оборони Хмельницької області".

"Начальнику Хмельницької обласної військової адміністрації спільно з начальником Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на час дії правового режиму воєнного стану на території України запровадити перевірку документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, службових приміщень на території Хмельницької області у порядку, визначеному постановою Кабінету міністрів України від 29 грудня 2021 року №1456 "Про затвердження Порядку перевірки документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян під час забезпечення заходів правового режиму воєнного стану"", — написано у документі.

У спільному наказі начальника Хмельницької обласної військової адміністрації та начальника Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки "Про запровадження перевірки документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, службових приміщень на території Хмельницької області у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 29. 12. 2021 року № 1456" йдеться про те, що втратив чинність наказ, введений у дію 16 серпня 2023 року. Відповідно до нього в регіону було дозволено перевіряти документи, речі й транспорт.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок