У Хмельницькому тимчасово змінять рух громадського транспорту

У Хмельницькому тимчасово змінять рух громадського транспорту

тролейбус, транспорт
Тролейбус у Хмельницькому. Хмельницьке КП "Електротранс"

У неділю, 9 червня, у Хмельницькому з 07:00 до 11:30 змінять схему руху маршрутів громадського транспорту. Це пов'язано з проведенням Клубного чемпіонату України з тріатлону на олімпійській дистанції.

Про це повідомила Хмельницька міська рада.

Зміни стосуватимуться таких маршрутів:

  • тролейбуси № 8А, 11, 11А та 12 від кінцевої зупинки в мікрорайоні Озерна будуть курсувати через вулицю П. Мирного, проспект Миру, Старокостянтинівське шосе, вулиці Шевченка, Свободи, Подільську, Кам’янецьку та далі за маршрутом.
  • тролейбус № 17 від кінцевої зупинки "Автостанція № 1" рухатиметься через проспект Миру, Старокостянтинівське шосе, вулиці Шевченка, Свободи, Подільську, Кам’янецьку і далі за маршрутом.
  • автобуси № 3, 27, 35, 38, 39, 49 та 49А від кінцевої зупинки в мікрорайоні Озерна будуть їздити через вулицю П. Мирного, проспект Миру, вулиці Свободи, Прибузьку, Кам’янецьку та далі за маршрутом.
  • автобуси № 20, 21, 43, 46 та 54 з мікрорайону Лезневе курсуватимуть через проспект Миру, вулиці Свободи, Прибузьку, Кам’янецьку та далі за маршрутом;
  • автобуси № 46А (з мікрорайону Лезневе) та 47 (від кінцевої зупинки "Перший Парковий") рухатимуться через проспект Миру, Старокостянтинівське шосе, вулиці Зарічанську, Свободи, Прибузьку, Кам’янецьку та далі за маршрутом.
  • автобус № 24 від кінцевої зупинки "Сілістра" будуть їздити через вулиці Свободи, Шевченка та далі за маршрутом.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок