Прикраси для майбутньої перемоги: у Хмельницькому майстриня з бісероплетіння оголосила флешмоб

Прикраси для майбутньої перемоги: у Хмельницькому майстриня з бісероплетіння оголосила флешмоб

Арт-терапевтка хмельницького ветеранського простору "Захист.4.5.0" Лілія Аршинова запустила флешмоб до майбутнього Дня перемоги України. Ідея його організувати прийшла до майстрині під час виготовлення прикрас.

Про це з Суспільним поділилась Лілія Аршинова.

"Це мій спосіб заспокоєння і релаксації, тому що в нашому сьогоденні обов’язково треба знати і вміти, як розслабитися, методи саморегуляції, самозаспокоєння".

Лілія Аршинова займається бісероплетінням два роки.

"Побачила на комусь браслет, подивилася в інтернеті відео, як вони робляться. Зробила перший, дуже його люблю, він такий класний. Звичайно, зараз я би його виготовила інакше. Але який є. Зараз він на згадку залишається зі мною".

За цей час вона зробила понад пів сотні прикрас, більшість з яких віддала на благодійність. Зокрема, розігрувала їх у лотереї для придбання військового обладнання.

"Ми збирали на акумулятори для fpv-дронів. Як лоти виставляла свої прикраси, ми їх розігрували в лотерею. Там була потреба в 36 дронах. Думаю, 36 потягнемо чи не потягнемо, але почнемо з 12. Проте долучилися люди, ми зібрали 36, вони вже літають".
Прикраси для майбутньої перемоги: у Хмельницькому майстриня з бісероплетіння оголосила флешмоб
Вироби майстрині з бісероплетіння, травень-2024. Суспільне Хмельницький

Зараз волонтерка запустила флешмоб до майбутнього Дня перемоги України.

"Був оголошений такий флешмоб "Замов прикрасу до Дня перемоги". Коли він буде, ми не знаємо, але точно знаємо, що він буде. Купляємо, замовляємо або якусь гарну річ на кшталт прикраси, або одяг. Тобто те, що ти плануєш вдягнути на День перемоги. Коли кожен відчує себе в тому дні, в будь-якому випадку в енергетичному плані ми нашу перемогу наблизимо".

Частину коштів від проданих прикрас Лілія Аршинова збирається віддати на благодійність.

"Я щаслива від того, що моє хобі приносить мені таке задоволення".

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок