Живопис, витинанки та графіка: у Хмельницькому відкрили виставку членів обласної спілки художників

Живопис, витинанки та графіка: у Хмельницькому відкрили виставку членів обласної спілки художників

Скульптура, живопис, витинанки, графіка… Шістдесят вісім різножанрових творів образотворчого мистецтва представлені в експозиції у виставковій залі Хмельницької художньої школи. Це виставка робіт членів Хмельницької обласної спілки художників України. На ній побувала і кореспондентка Суспільне Хмельницький.

У Хмельницькому відкрили виставку членів обласної спілки художників
Художник Олег Бобровський на виставці представив свою картину "Нічна фортеця". 29 квітня 2024 рік. Суспільне Хмельницький

Осяяну місяцем Кам’янець-Подільську фортецю представив на виставці художник Олег Бобровський.

"Фотографій у нас багато фортеці, і ми її бачимо завжди вдень. Я вирішив показати її вночі. Через це вона вийшла "Нічна фортеця", — розповідає про свою роботу митець.

Полотно "Крик Всесвіту" на виставці презентував художник Ігор Севець. Каже, почав писати його перед повномасштабним вторгненням.

У Хмельницькому відкрили виставку членів обласної спілки художників. 29.04.2024
Хмельницький художник Ігор Севець зі своїм полотном "Крик Всесвіту" на виставці членів обласної спілки художників. 29.04.2024. Суспільне Хмельницький
"Актуальний крик всесвіту на ті події, які відбуваються в Україні — війна і все інше. Всесвіт відгукується на це таким істеричним криком", — каже художник.

Зі слів мистецтвознавиці Людмили Рожко-Павленко, робота Ігоря Севця "Крик Всесвіту" є центральною на цій виставці, адже вона якраз про наше теперішнє буття.

"Ми зараз кричимо до всього світу: "Згадайте, що Україна бореться. Що вона боронить не тільки свій спокій, а спокій усього світу", — говорить Людмила Рожко-Павленко.
У Хмельницькому відкрили виставку членів обласної спілки художників. 29.04.2024
Витинанка на тему шевченкіади, представлена на виставці творів членів Хмельницької обласної спілки художників. 29.04.2024. Суспільне Хмельницький

Представлена різними авторами Хмельницького та області експозиція містить роботи, які за технікою виконання досить оригінальні, зазначає мистецтвознавець Валентин Ільїнський.

"Роботи, представлені на виставці, досить живі, які розкривають повноцінне життя. Вони надзвичайно різнобарвні, в техніці виконання досить оригінальні", — каже він.
У Хмельницькому відкрили виставку членів обласної спілки художників. 29.04.2024
Під час відкриття виставки творів членів Хмельницької обласної спілки художників у Хмельницькій художній школі. 29.04.2024. Суспільне Хмельницький

Переглянути творчий доробок митців обласної спілки художників можна протягом місяця у Хмельницькій художній школі.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок