У Кам'янці-Подільському відкрили туристичний сезон

У Кам'янці-Подільському відкрили туристичний сезон

фортеця, кам'янець-подільський
Фортеця у Кам'янці-Подільському. Кам'янець-Подільська міська рада

У Кам'янці-Подільському офіційно відкрили туристичний сезон-2024. Цьогоріч він проходитиме під гаслом "Кам'янець ремісничий: відродження епох".

Про це повідомив Кам'янець-Подільський міський голова Михайло Посітко.

Розпочали відкриття сезону з форуму "Гастротуризм: досвід ЄС та України". За словами Посітка, розвиток кулінарії та рестораторства в місті є потужним потенціалом туризму.

туристичний сезон-2024, відкриття, кам'янець-подільський
Форум "Гастротуризм: досвід ЄС та України" в Кам'янці-Подільському. Кам'янець-Подільська міська рада
"Смак міста для туристів, їх гастрономічні враження та емоції — це та важлива складова, яка збагачує їхні подорожі та надихає повертатися до цього місця знову і знову", — зазначив Посітко.

На форумі, за інформацією міського голови, обговорювали актуальні тенденції у гастротуризмі, обмінювалися кращими практиками та інформацією щодо можливостей для розвитку цієї галузі в Кам'янці-Подільському.

відкриття туристичного сезону-2024, кам'янець-подільський
Підписання меморандуму про приєднання до проєкту Camino Podolico Кам'янець-Подільським міським головою Михайлом Посітко. 25 квітня 2024 рік. Кам'янець-Подільська міська рада

Також в рамках відкриття цьогорічного туристичного сезону підписали меморандум про приєднання до проєкту Camino Podolico. Проєкт реалізовується у співпраці з Вінницькою міською радою і пролягає через 13 територіальних громад Вінницької та Хмельницької області.

"Туристичний піший маршрут Camino Podolicо — чудовий спосіб перезавантаження, ментальної реабілітації та поштовх для розвитку туризму в регіоні", — вважає Посітко.

Окрім офіційних заходів, приурочених до відкриття туристичного сезону-2024, у вихідні дні в Кам'янці-Подільському проходитимуть ярмарок виробів ручної роботи, освітній квест, презентації нового екскурсійного маршруту "Кам'янець ремісничий" та фестивалю гастрономії, урочистості з нагоди 105-ої річниці від'їзду Української Республіканської капели в міжнародне турне, майстер-класи.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок