На Хмельниччині відкрили центр для переселенців й місцевих: які послуги надаватимуть

На Хмельниччині відкрили центр для переселенців й місцевих: які послуги надаватимуть

Сьогодні, 24 квітня, у Кам'янці-Подільському, що на Хмельниччині, відкрили міський ресурсний центр для внутрішньопереміщених осіб й кам'янчан. На проєкт залучили 1,8 мільйона гривень.

Про це Суспільне Хмельницький розповіла заступниця завідувача відділу інформаційної діяльності Кам’янець-Подільської міської ради Алла Міхальченко.

За її словами, у центрі надаватимуть соціальну, гуманітарну та юридичну допомоги. Також переселенці та кам'янчани зможуть відвідувати в закладі різноманітні тренінги, майстер-класи та нетворкінги.

"Це історія, яку запропонували саме ті, хто тікав від війни й знайшов прихисток у Кам'янці. Спільно з громадськими організаціями ми залучили кошти ЄС, які підуть на благо ВПО й місцевих. За останній рік це вже третій реалізований проєкт на підтримку громадських ініціатив", — сказав Кам'янець-Подільський міський голова Михайло Посітко.

Як розповіла Алла Міхальченко, у Кам'янці наразі зареєстровано понад 22 тисячі внутрішньопереміщених осіб. За час повномасштабного вторгнення у місті знайшли тимчасовий прихисток близько 500 тисяч переселенців.

"Люди постійно потребують підтримки, порад, юридичних та соціальних консультацій. Попит на це завжди був і залишається. Тому кожен такий центр — це допомога людям, які залишилися без рідного дому", — зазначила жінка.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок