На Хмельниччині відбувся перший заїзд військових на реабілітацію у "Берег надії"

На Хмельниччині відбувся перший заїзд військових на реабілітацію у "Берег надії"

реабілітація військових, тренажери
Відділення фізичного та ментального здоров’я для військових. Суспільне Хмельницький

Сьогодні, 19 квітня 2024, до відділення фізичного та ментального здоров’я рекреаційного центру "Берег надії", що на Хмельниччині, приїхали на реабілітацію військові. Це – перший заїзд до відділення, яке розраховане на 30 осіб.

Про це Суспільному розповів директор центру Андрій Гулько.

"Робота проводиться як психологічної реабілітації, фізичної реабілітації, так і рекреації — тобто оздоровлення на лоні природи. Терміни перебування залежитимуть від тих потреб, які необхідні кожному учаснику процесу. В залежності від індивідуального плану реабілітації кожного з них, це буде від 14 до 21 дня".
Андрій Гулько, "Берег надії"
Директор центру "Берег надії" Андрій Гулько. Суспільне Хмельницький

За словами Андрія Гулька, 14 з 40 членів колективу — мультидисциплінарна команда.

"З кожним працюватиме ціла бригада фахівців. Сюди входять лікарі фізичної реабілітації, фізичні терапевти, їх помічники, масажисти, психологи, психотерапевти. Є фізіотерапевтичний кабінет, соляна кімната, кабінет психологічного розвантаження, є ергокухня".

За словами директора центру, кожен бажаючий пройти реабілітацію військовий може має написати заяву на ім’я начальника управління соціального захисту.

"І так ми оформлюємо повністю всі документи. Запрошуємо до нас на реабілітацію і відпочинок усіх військових з родинами, які проживають на території Хмельницької об’єднаної територіальної громади. Вони мають право безкоштовно отримати наші послуги після рішення управління соціального захисту".

На реабілітаційне відділення у "Березі надії" з Хмельницького міського бюджету взяли понад п’ять мільйонів гривень.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок