Хмельницький аматорський театр відновлює роботу: чим здивує перша вистава

Хмельницький аматорський театр відновлює роботу: чим здивує перша вистава

Хмельницький аматорський театр відновлює роботу: чим здивує перша вистава
. Фото: Суспільне Хмельницький

Аматорський театр "Дзеркало" відновлює вистави у Хмельницькому. Про це Суспільному розповів його керівник Дмитро Гусаков. Першою, після перерви, глядачам покажуть виставу-візитівку театру "Історії з коробки". Гратимуть її на сцені монотеатру "Кут". Вхід на виставу буде не за квитками, як зазвичай, а за подарунки для театру.

Актори аматорського театру "Дзеркало" на сцені монотеатру "Кут" репетирують фрагменти вистави. Після річної перерви він відновлює свою роботу, розповідає Суспільному його керівник Дмитро Гусаков.

"Зараз ми відновлюємо нашу роботу виставою "Історії з коробки", яка є найстарішою в нашому репертуарі. Вона була поставлена ще у 2016 році. Ця вистава — умовне повернення, тому що вона є візитівкою нашого театру. Її бачили в Литві, Латвії, Чорногорії й в Бельгії", — розповідає Дмитро Гусаков.

Актори аматорського театру "Дзеркало" репетирують фрагменти вистави
Актори аматорського театру "Дзеркало" репетирують фрагменти вистави. Фото: Суспільне Хмельницький

Вистава "Історії з коробки" — це цикл невеличких пантомімічних новел, які розповідаються акторами без слів, каже Дмитро Гусаков.

"Всі ці історії були придумані самими акторами. І вони, ці історії, з нашого життя. До прикладу, як молоде подружжя все життя кудись біжить, пропускаючи якісь важливі моменти, і лише іноді зупиняючись на важливих моментах. Тобто, це історія життя молодого подружжя. Від знайомства — до їх смерті. Багаторічні історії, в яких глядач може впізнати себе", — каже Дмитро Гусаков.

У виставі "Історії з коробки", каже актриса Ірина Підгурська, не має героїв.

"Є суспільство, натовп, і я граю частинку суспільства — іноді себе, іноді не себе, дивлячись яка частина вистави", — пояснює актриса.

Постійний глядач Вадим Подзігун знайомий з репертуаром театру "Дзеркало" з 2017 року.

"Відтоді, коли режисером став вже Діма Гусаков, то я бачив всі їхні вистави. Вважаю, дуже актуально, що вони відновили свою роботу, це дуже чудово. І вони збираються ставити якісь нові п’єси, нові твори", — розповідає постійний глядач.

Вистава аматорського театру "Дзеркало" відбудеться в монотеатрі "Кут" 29 квітня о 18.00
Вистава аматорського театру "Дзеркало" відбудеться в монотеатрі "Кут" 29 квітня о 18.00. Фото: Суспільне Хмельницький

Потрапити на виставу глядач зможе без квитка, каже керівник театру Дмитро Гусаков.

"Ми запропонували нашому глядачу не купувати квитки на цю виставу, а зробити подарунок нашому театру. Кожен глядач, який приходить в наш театр, має покласти в нашу спеціальну коробку для подарунків будь-який предмет, який би він хотів подарувати нашому театру. Ця штука пішла з Америки, з часів великої депресії. Я думаю, що не в кожного глядача, бо зараз дійсно важкі часи, є можливість купляти квитки. А так він може взяти якусь дрібничку, прийти й долучитися до театру", — розповідає керівник театру.

Вистава аматорського театру "Дзеркало" відбудеться в монотеатрі "Кут" 29 квітня о 18.00.

Читайте також

  • Хмельницький "Музей еволюції мін" налічує 4,5 тисячі експонатів та єдиний в Україні

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок