Хмельниччина: родина загиблого просить підписати петицію про нагородження званням Герой України

Хмельниччина: родина загиблого просить підписати петицію про нагородження званням Герой України

Хмельниччина: родина загиблого просить підписати петицію про нагородження званням Герой України
. Офіційне інтернет-представництво Президента України

Родина загиблого Івана Беззуба з Хмельниччини на сайті офіційного інтернет-представництва Президента створила петицію №22/186200-еп "Нагородити Івана Романовича Беззуба званням Герой України (посмертно)" та просить її підписати.

У петиції, зокрема, йдеться: "Беззуб Іван Романович, український військовий, капітан (майор посмертно) Збройних Сил України. Командир вертольоту Мі-24 вертолітної ланки вертолітної ескадрильї 16 ОБрАА, учасник ООС (2018р.). Мав досвід миротворчої діяльності у складі 18 окремого вертольотного загону місії ООН зі стабілізації у ДР Конго (2020р.)... Після початку повномасштабного вторгнення впевнено і беззаперечно виконував будь-які задачі для захисту своєї Батьківщини... 8 березня в районі села Кулажинці Броварського району Київської області ворог підступно з засідки обстріляв вертоліт, в якому Беззуб Іван Романович та Мариняк Олександр Мирославович виконували бойове завдання. Екіпаж загинув. Командира екіпажу нагороджено званням Героя України (посмертно). Беззуба Івана Романовича званням Героя України не нагороджено. Командування частини вирішило, що він заслуговує за таке ж бойове завдання Орден Богдана Хмельницького |||ст. (Указ Президента України від 23 березня 2022 року № 158/2022 "Про відзначення державними нагородами України")... Просимо справедливо нагородити званням Героя України Беззуба Івана Романовича, який в прямому сенсі поклав душу і тіло за нашу свободу...".

Іван Беззуб родом зі Старокостянтинова. У нього залишились двоє трирічних синів та дружина.

Станом на 14.00, 28 квітня, петицію підписали 4542 людини. Петиція створена 30 березня 2023 року і для підписання залишилося 63 дні. Родина просить небайдужих підписати петицію, аби вона набрала необхідних 25 тисяч голосів.

Читайте також

  • Двох захисників з Хмельниччини повернули з російського полону
  • Петиції про присвоєння звання Героя України воїнам з Хмельниччини

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок