У Хмельницькому попрощались з рятувальниками Владиславом Двораком та Сергієм Севруком

У Хмельницькому попрощались з рятувальниками Владиславом Двораком та Сергієм Севруком

У Хмельницькому попрощались з рятувальниками Владиславом Двораком та Сергієм Севруком
. Фото: Суспільне Хмельницький

Сьогодні, 28 лютого, з хмельницькими рятувальниками Владиславом Двораком та Сергієм Севруком, які загинули 27 лютого, виконуючи професійний обов'язок, прощалися рідні, друзі та колеги.

Заступник начальника Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій Андрій Козак каже: це — велика втрата для всіх рятувальників Хмельниччини. З його слів, Владислав загинув на місці ліквідації пожежі, Сергій — помер у шпиталі.

"Сергію назавжди 31 рік, Владиславу назавжди 21 рік. Невимовний біль втрати для всієї пожежно-рятувальної родини, як Хмельниччини, так і всієї України. Хлопці, не шкодуючи свого життя, рятували інших людей. Рашистська мразота їх вбила. Ніколи не пробачимо і помстимось", — каже Андрій Козак.

У Хмельницькому попрощались з рятувальниками Сергієм Севруком(на фото зліва) та Владиславом Двораком(на фото справа).
У Хмельницькому попрощались з рятувальниками Сергієм Севруком(на фото зліва) та Владиславом Двораком(на фото справа). Фото: Суспільне Хмельницький

Диспетчер Вікторія Синчук говорить: "В ту фатальну ніч я чергувала, з ними заступила на чергування. Я диспетчер першої ДП частини, я їх туди відправила. Я просто не розумію, як так сталося".

Вікторія Синчук розповіла про рятувальників, які загинули: "Влад освідчився своїй дівчині Діані, в них мало бути весілля десь, не знаю, може, за місяць. Сергій мав дружину, мав двох дітей, в нього була сім'я".

Поховають Владислава Дворака та Сергія Севрука на кладовищах їхніх рідних Деражнянської та Берездівської громад.

Що відомо

  • Двоє рятувальників загинули внаслідок ліквідації пожежі 27 лютого, після атаки БПЛА на Хмельницький. Також є троє травмованих, яких доставили до міської лікарні. Двоє — в стані середньої важкості, ще одну, дівчину, відпустили додому на амбулаторне лікування. Загалом пожежу, що сталась внаслідок ворожої атаки, ліквідовували кілька годин
  • У Хмельницькій громаді вночі 27 лютого було чутно звуки вибухів. Сталася масована атака з боку РФ з використанням БПЛА
  • Попередній раз вибухи у Хмельницькому було чути вранці 18 лютого. Тоді військові РФ завдали двох ракетних ударів. Одна ракета влучила у військовий об'єкт, ще одне влучання було поблизу зупинки громадського транспорту. Двоє людей звернулися по медичну допомогу: одна з осколковим пораненням ноги, інша - забоєм м'яких тканин голови.
  • Були "прильоти" на Хмельниччині і 31 грудня. Тоді загинула 22-річна Оксана Музика, ще сім цивільних отримали поранення.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок