"History Keepers": двоє херсонців отримали міжнародні відзнаки

"History Keepers": двоє херсонців отримали міжнародні відзнаки

Херсонці Наталя Бімбірайте та Дементій Білий
Грузія, Тбілісі, зображення на екрані херсонців Наталі Бімбірайте та Дементія Білого. Фото: ІРЦ Правовий прості/Facebook

До другої річниці повномасштабного вторгнення РФ у Тбілісі в Грузії вручили 11 відзнак "History Keepers" для українських та грузинських громадських діячів, які займаються адвокацією України у різних сферах. Дві з них отримали херсонці Наталя Бімбірайте та Дементій Білий.

Про це на сторінці у Facebook повідомляє ІРЦ Правовий простір.

"Директорку ІРЦ "Правовий простір", голову Культурного центру "Україна-Литва" Наталю Бімбірайте відзначили нагородою за внесок у протидію російським історичним фейкам і багаторічну підтримку археологічних досліджень в Тягині. Влітку 2023 року вона супроводжувала грузинських журналістів під час поїздки на Херсонщину", — йдеться у повідомленні.

"History Keepers": двоє херсонців отримали міжнародні відзнаки
Грузія, Тбілісі, відзнака Наталі Бімбірайте "History Keepers". Фото: ІРЦ Правовий прості/Facebook

Також відзнаку отримав історик, краєзнавець та голова ХОО КВУХерсонська обласна організація Комітету виборців України Дементій Білий за документування російських воєнних злочинів під час окупації, протидію російській пропаганді та багаторічну працю у галузі історії.

"History Keepers": двоє херсонців отримали міжнародні відзнаки
Грузія, Тбілісі, відзнака Дементія Білого "History Keepers". Фото: ІРЦ Правовий прості/Facebook

Одним з партнерів "History Keepers" в України став Центр культурного розвитку "Тотем" / Centre of cultural development "Totem" і Олена Афанасьєва як випускниця EaP Civil Society Fellowships.

"History Keepers" – це спільна ініціатива Форуму громадянського суспільства країн Східного Партнерства (EaP Civic Society Forum) Грузії та України за підтримки ЄС.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок