На Херсонщині облаштовують другу лінію оборони — голова ОВА

На Херсонщині облаштовують другу лінію оборони — голова ОВА

Херсонщина, Генштаб ЗСУ, українські військові
Український військовий. Фото: Генштаб ЗСУ/Facebook

На території Херсонської області облаштовують другу лінію оборони. Подібні заходи проводять в усіх прифронтових регіонах.

Про це у Telegram повідомив очільник ОВА Олександр Прокудін.

За словами керівника обласної військової адміністрації, понад рік команда Херсонської ОВА спільно з представниками Сил оборони працює над облаштуванням оборонних рубежів довкола Херсона та правобережжя області. Залучають усі ресурси для будівництва фортифікацій, облаштування оборонних пунктів та спорудження укріплень.

"Наразі ми підійшли до наступного етапу — облаштування другої лінії оборони. Чомусь більшість місцевого населення сприймає облаштування другої лінії оборони як зраду та здачу позицій. Жодних причин для паніки немає", — говорить Прокудін.

Також Олександр Прокудін додав, що українські захисники міцно стоять на захисті Херсонщини та всієї країни.

У телемарафоні "Суспільне. Спротив" керівниця об'єднаного пресцентру Сили оборони півдня Наталія Гуменюк розповіла, що ситуація на лівобережжі залишається складною, тому що утримувати плацдарм в умовах постійних штурмів, дуже важко.

"Але українські захисники тримають оборону. За минулу добу нарахували підвищену активність армії РФ у порівнянні з попередніми днями. Вони сім разів намагались штурмувати позиції українських військових. Але всі вони були безрезультативними. Війська РФ продовжують економити техніку, тому більше втрачають особового складу", — сказала Гуменюк.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок