Херсонський театр показав в укритті оновлену моновиставу "Get Happy"

Херсонський театр показав в укритті оновлену моновиставу "Get Happy"

Ексклюзивно

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша після трирічної перерви в укритті показав оновлену моновиставу "Get Happy".

Прем'єра моновистави відбулась ще у 2015 році. Головну роль у ній грає заслужений артист України Сергій Михайловський. Виставу показували на різних майданчиках міста, України та за кордоном. Далі була трирічна перерва, 23 січня 2024 року — відбувся перший показ з оновленнями.

Херсон, театр, уривок з моновистави "Get Happy"
Херсон, показ оновленої моновистави "Get Happy" за участю Сергія Михайловського, 23 січня 2024 рік. Фото: Суспільне Херсон

"Легенду про піаніста посеред океану" зі сцени розповідає його друг. Це історія музиканта, який все життя провів на судні. За словами директора театру Олександра Книги, це класична річ.

"Є голлівудський фільм "Легенда про піаніста", він дуже відомий у світі. Цю виставу ми зробили давно. Думаю, її відновити мали ще раніше, і от певно прийшов час. По-перше, Україні доторкнутись до світових відомих речей, а також показувати нашу культуру в Європі", — розповів керівник театру.

Херсон, театр, моновистава "Get Happy"
Херсон, музиканти, які залучені у моновиставі "Get Happy", 23 січня 2024 рік. Фото: Суспільне Херсон

Моновистава відновлена українською мовою та у ній по-новому звучить слово "війна", розказує актор Сергій Михайловський.

"Це прем’єра українською мовою, виставу я перекладав, сподіваюсь, вийшло вдало. У ній є така фраза: як змінилось моє життя тепер? І мій персонаж каже: "Почалась війна і все сплутала". Тут нічого не потрібно грати, просто почув перші вибухи, побачив багато того, що не хочеш пам’ятати, це я вклав у виставу", — каже актор.

Херсон, театр, моновистава "Get Happy"
Херсонський актор Сергій Михайловський, уривок з моновистави "Get Happy", 23 січня 2024 рік. Фото: Суспільне Херсон

За сценарієм вистави війна перетворила лайнер на шпиталь, який зрештою став непридатним і його вирішили підірвати. Музикант Новіченто (герой вистави — ред.) лишився на кораблі й не зійшов на берег.

Херсон, театр, моновистава "Get Happy"
Херсон, глядачі дивляться моновиставу "Get Happy" за участю заслуженого артиста України Сергія Михайловського, 23 січня 2024 рік. Фото: Суспільне Херсон

Херсонка Софія розповіла, що цю моновиставу дивилась вперше.

"Дивилась і з великим задоволенням. У такі страшні часи отримала гарний настрій та позитив надовго. Я завзятий театрал, часто ходжу до театру. Вчора дивилась музичну виставу, тепер моновиставу та обов'язково ще прийду", — розказала херсонка.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок