Попри санкції власником британської компанії значиться колаборант з Херсонщини Сальдо

Попри санкції власником британської компанії значиться колаборант з Херсонщини Сальдо

Попри санкції власником британської компанії значиться колаборант з Херсонщини Сальдо
. Фото: пропагандистський канал

Колаборант з Херсонщини Сальдо значиться власником компанії у Великій Британії, яку зареєстрували в листопаді, через п’ять місяців після того, як його ім’я було додано до списку санкцій.

Про це повідомляє міжнародне видання The Guardian.

У публікації сказано, що британський уряд заморозив активи колаборанта та заборонив йому в'їзд до країни у червні 2022 року.

"Британські чиновники звинувачують його у "просуванні політики та дій, які дестабілізують Україну та підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету чи незалежності України", — йдеться у дописі.

Проте, за даними видання, з листопада Сальдо обіймає посаду директора компанії, яка спеціалізується на вирощуванні та торгівлі зерна — Grainholding Ltd з офісом у Лондоні. Статутний капітал організації становить один мільйон фунтів, з них 50% — належить колаборанту.

Що відомо:

  • 24 лютого війська РФ перетнули кордон України і розпочали масштабне вторгнення. На Херсонщині кілька днів йшли бої. 1 березня війська окупантів зайшли в Херсон.
  • 25 квітня у Херсоні російські військові захопили будівлю міської ради. 26 квітня під час наради вони представили свою владу. Головою обласної адміністрації призначили Володимира Сальдо, очільником міської адміністрації — Олександра Кобця.
  • З 5 липня почав працювати так званий "уряд Херсонської області". Про його створення окупаційна влада заявила після приїзду в область першого заступника керівника адміністрації президента РФ Кірієнка.
  • Під санкції уряду Японії потрапили члени окупаційної адміністрації Херсонської області: Кирило Стремоусов, Володимир Сальдо, Сергій Черевко та Тетяна Кузьмич.
  • До колаборанта Володимира Сальдо може бути застосована процедура заочного засудження і конфіскації, якщо його представники не з’являтимуться на судові засідання.

Читайте також

Обстріли Херсона та Станіслава, укриття від Червоного Хреста. 428 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Telegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок