Майно та активи так званого "губернатора Херсонщини" Сальдо передали Україні — Мінекономіки

Майно та активи так званого "губернатора Херсонщини" Сальдо передали Україні — Мінекономіки

Так званий "тимчасовий виконувач обов'язків губернатора Херсонщини" Сальдо
. Так званий "тимчасовий виконувач обов'язків губернатора Херсонської області" Володимир Сальдо. Фото: пропагандистський телеканал "Таврія"

Майнові активи так званого "тимчасового виконувача обов'язків губернатора Херсонщини" Володимира Сальдо, перейшли у власність України.

Про це йдеться на сайті Міністерства економіки України.

"Майно і активи Володимира Сальдо, а також його найближчих родичів, передали в дохід держави. Тепер Фонд держмайна має провести державну реєстрацію прав власності цих активів, а згодом приватизацію або передачу їх в оренду. Кошти від продажу або їх оренди мають поповнити державний бюджет України", — повідомляє Мінекономіки.

Зокрема, на сайті міністерства йдеться про передачу у власність України трьох земельних ділянок, готелю, триповерхової будівлі, будинку і квартири в Херсоні.

А також:

  • Апартаментів, двох паркомісць і квартири в Ялті,
  • квартири в Одесі,
  • автомобіля “Volvo” XC90,
  • 99,86% фірми “Каштан”,
  • 30% компанії “Дельта Сервіс”,
  • 55,56% фірми “Бебко-Авто”
  • 40% компанії “Конка”.

Раніше Вищий антикорсуд конфіскував статки херсонця Володимира Сальдо, який співпрацює з російськими окупантами та очолює так звану "Адміністрацію Херсонської області".

Заступниця міністра юстиції України Ірина Мудра в ефірі телемарафону “Єдині новини” сказала, що до Сальдо може бути застосована процедура заочного засудження і конфіскації, якщо його представники не з’являтимуться на судові засідання.

А міжнародне видання The Guardian повідомило, що так званий "тво губернатора Херсонської області" Сальдо значиться власником компанії у Великій Британії, яку зареєстрували в листопаді, через п’ять місяців після того, як його ім’я було додано до списку санкцій.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок