Довибори до Ради: на Херсонщині партія "Слуга народу" висунула кандидата у народні депутати

Довибори до Ради: на Херсонщині партія "Слуга народу" висунула кандидата у народні депутати

Довибори до Ради: на Херсонщині партія "Слуга народу" висунула кандидата у народні депутати
. Facebook/Сергій Козир

На Херсонщині на 184-му окрузі від "Слуги народу" висунули кандидата у народні депутати України. Ним став голова Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир.

Про це на сторінці у Facebook повідомив голова партії Олександр Корнієнко.

"Потрібно залучати інвестиції, внутрішні також. Для цього потрібно змінити деякі законодавчі акти. Це і розвиток економіки. Робота нашої команди над об'єктами за програмою "Велике будівництво". Це і реалізація програми аграрного напрямку. Тут якраз треба залучати внутрішні інвестиції. У нас є напрацювання", – розповів під час виступу новообраний кандидат Сергій Козир.

184-й округ: на Херсонщині партія висунула кандидата у народні депутати
Фото: Роксолана Бичай

Хто такий Сергій Козир

Народився 20 червня 1984 року у Донецьку. Він має такі вищі освіти: закінчив Донецький національний технічний університет», 2007 р., спеціальність "Розробка родовищ корисних копалин", у 2009 р. той самий вищий навчальний заклад за спеціальністю "Фінанси". Отримав диплом бакалавра у Донецькому національному університеті, 2014 р., спеціальність - "Правознавство". У 2020 став магістром Херсонського національного технічного університету за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування".

З 2004 року по 2010 працював на одному із підрозділів "Шахтоуправління "Трудівське»"державного підприємства "Донецька вугільна енергетична компанія". Починав учнем гірника, дійшов до начальника підземної дільниці. Наступні роки теж працював на донецьких шахтах - до 2017 року. Останнє місце роботи Сергія Козиря, до того, як він став заступником голови Херсонської ОДА, - відокремлений структурний підрозділ "Шахтоуправління "Дніпровське" приватного акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля», де він працював начальником дільниці із видобутку вугілля.

2019 року Сергій Козир приїхав до Херсона і став радником патронатної служби голови ОДА. А вже через місяць, 5 вересня 2019 року, був призначений заступником голови облдержадміністрації. Опікувався питаннями регіонального розвитку, інфраструктури та екології.

З 2021 року й донині Сергій Козир працює на посаді голови Херсонської обласної державної адміністрації.

За декларацією, поданою у 2020 році, Сергій Козир має квартиру у Павлограді Дніпропетровської області та у спільній власності житловий будинок у Донецьку. Автомобіля немає. Основні доходи: заробітна плата, соціальні виплати та дохід із відчуження нерухомого майна. За минулий рік Сергій Козир заробив майже 430 тисяч гривень.

Має дружину і сина. У власності дружини кілька квартир та авто.

Що відомо

  • 1 вересня у Херсонській та Черкаській областях розпочався виборчий процес. У цих округах 31 жовтня відбудуться довибори до Верховної ради.

Читайте також:

  • Довибори на Херсонщині. На 17 вересня кандидатами у народні депутати від 184 територіального округу зареєструвалися 5 чоловіків і 1 жінка.
  • Довибори у Верховну Раду: на 184 виборчому окрузі поліція зафіксувала два порушення
  • Довибори до Верховної Ради: перші порушення по округу №184 зафіксувала ОПОРА;
  • 184 округ: на час довиборів до Верховної Ради у суді на Херсонщині встановили новий режим роботи.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

На початок