Перший заступник мера Харкова спростував інформацію про те, що Кернес в комі

Перший заступник мера Харкова спростував інформацію про те, що Кернес в комі

Перший заступник мера Харкова спростував інформацію про те, що Кернес в комі
. city.kharkov.ua

Харківський міський голова проходить курс лікування і не перебуває в комі.

Про це Суспільному сказав перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, коментуючи інформацію джерел видання "Дзеркало тижня".

"Спростовую. На мою думку, це одна з виборчих технологій. Нічого подібного і близько немає. Тому я вас дуже прошу, дайте об’єктивну оцінку. Ніхто ні в якій комі", — сказав Терехов.

"Я сьогодні спілкувався, абсолютно з людиною все нормально, людина лікується, проходить курс лікування, тому я спростовую дану інформацію", — додав він.

Офіційне спростування о 18:17 опублікувала й пресслужба Харківської міськради.

"Міськрада пов'язує поширення завідомо неправдивої інформації з загостренням амбіцій "не надто вдалих" політиків. Геннадій Кернес дійсно знаходиться на лікарняному, але при цьому мер повністю контролює ситуацію в місті", — зазначено у повідомленні на сайті мерії.

14 вересня низка регіональних Telegram-каналів розповсюдила інформацію, що Геннадій Кернес перебуває в комі. Цю інформацію також повідомило видання "Дзеркало тижня", посилаючись на джерела в Офісі президента та Харківській міськраді. Видання зазначає, що у Кернеса "виявили COVID-19, який протікає у вкрай складній формі". Чи є кома штучною або це наслідок тяжкості захворювання, джерела "Дзеркала тижня" не повідомили.

Що відомо

  • 12 вересня Суспільне звернуло увагу що Кернес близько трьох тижнів не з'являвся на публіці. За даними джерел у медичній сфері та правоохоронних органах, міський голова перебуває у лікарні №17, визначеній опорною з COVID. У міськраді цю інформацію не коментували.
  • 14 вересня у міськраді підтвердили, що з 10 вересня Геннадій Кернес перебуває на лікарняному. Однак, чи госпіталізований він та з яким діагнозом, не уточнюють, посилаючись на нерозголошення медичної таємниці.

Авторка: Софія Цвєткова

На початок