На Харківщині на весіллі чверть гостей інфікувалася коронавірусом

На Харківщині на весіллі чверть гостей інфікувалася коронавірусом

На Харківщині на весіллі чверть гостей інфікувалася коронавірусом
. Pexels/Суспільне Харків

У одному з райцентрів на Харківщині після весілля десятеро людей інфікувалися COVІD'ом, двоє з них — у лікарні. Це чверть усіх гостей свята.

Інформацію про спалах у райцентрі на Харківщині Суспільному підтвердила епідеміологиня Лабцентру Ганна Сухорукова. За її словами, двоє людей звернулися до лікарні, а після обстеження контактів коронавірус виявили ще у вісьмох людей:

"Перші хворі звернулися за меддопомогою, у них була діагностована коронавірусна інфекція. При епідрозслідуванні було встановлено, що можливе джерело було весілля. Контакти обстежені й виявлені, на жаль, інші хворі".

За інформацією Суспільного, йдеться про Нововодолазький район. 11 cерпня там підтверджені 9 випадків інфікування COVID. Попередні та наступні дні кількість людей, уражених вірусом, у цьому районі змінювалася на 1-2.

На Харківщині на весіллі чверть гостей інфікувалася коронавірусом
Дані Харківського лабцентру. Суспільне Харків

Що відомо

  • 13 серпня на Харківщині проводять епідрозслідування через збільшення кількості інфікованих на COVID. Спалахи вірусу можуть бути пов’язаними із масовими святкуваннями. Результати в обладміністрації дізнаються цього тижня.
  • 13 серпня за добу на Харківщині зафіксували найбільшу кількість випадків на добу за весь час — 211.
  • Уряд ухвалив постанову, яка передбачає встановлення карантину з 1 по 31 серпня, проте умови обмеження визначатимуться тим, у якій із чотирьох зон — "зеленій", "жовтій", "помаранчевій" чи "червоній" — перебуває той чи інший регіон.
  • Відповідно до карти, Харківщина перебуває у зеленій зоні. Тут дозволено проводити масові заходи: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів.
  • Національна поліція оштрафувала українців на 8,9 мільйонів гривень за порушення карантину.
  • На Харківщині діють гарячі лінії з питань коронавірусу: 712-45-00, 97-60-13.
Читайте також: Спалах коронавірусу у Схід Opera: хор відправили на карантин.
На початок