Долину альпак в екопарку під Харковом офіційно розмінували — Фельдман

Долину альпак в екопарку під Харковом офіційно розмінували — Фельдман

Долину альпак в екопарку під Харковом офіційно розмінували — Фельдман
. facebook.com/FeldmanEcopark

В екопарку Харкова завершили розмінування Долини альпак, яку планують відкрити 1 червня для відвідувачів.

Про це повідомив власник парку Олександр Фельдман.

"У нас хороші новини: територія Долини альпак та Реабілітаційного центру повністю розмінована та безпечна! Відсьогодні це офіційно підтверджено. Відновили зону безпеки, сьогодні також повністю обладнаємо бомбосховище", — повідомив Фельдман.

За його словами, нині на території облаштовують пункти харчування, туалети та медичний пункт. Завозити тварин планують за тиждень.

Що відомо

  • З початку повномасштабної війни "Фельдман екопарк" опинився під обстрілами РФ. Внаслідок війни в екопарку загинула частина зооколекції олені, кенгуру, мавпи, бізони та інші тварини. 8 березня під обстрілами загинули працівники парку. Частина тварин втекла з розбитих вольєрів. На 29 березня з парку вдалося евакуювати понад 3,5 тис. тварин.
  • Після випадків загибелі людей в екопарку навесні 2022 року засновник звіринця Олександр Фельдман заявив про знищенні екопарку та оголосив, що не вивезених через обстріли тварин присплять. Після цієї заяви численні організації запропонували екопарку свою допомогу. Під обстрілами тварин вдалося врятувати.
  • У січні 2023 року до екопарку почали повертати тварин.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок