Дев’ять оленів з екопарку у Харкові загинули під обстрілами РФ, ще 20 втекли

Дев’ять оленів з екопарку у Харкові загинули під обстрілами РФ, ще 20 втекли

Дев’ять оленів з екопарку у Харкові загинули під обстрілами РФ, ще 20 втекли
Харківська область, 21 квітня 2021 року. Фото: facebook.com/FeldmanEcopark

Двадцять благородних оленів, вольєр яких зруйнували обстріли РФ, втекли з "Фельдман екопарку". Ще дев'ять ссавців вчора, 19 березня, загинули.

У природних умовах ці тварини здатні прогодувати себе і вижити. Олені звикли до людей і можуть їх підпускати до себе. Про це написали на Facebook екопарку.

"Поламані були дерева від розриву мін і зруйновані були вольєри з благородними оленями. Дев'ять тварин загинули від уламків, двадцять тварин вийшли за межі вольєру. Вони знаходяться в екопарку та у лісі біля екопарку. Звертаємося до мисливців: будь ласка, не стріляйте у цих тварин. Вони виживуть у лісі, їх не можна вбивати. Не стріляйте, будьте людьми", — йдеться у повідомленні.

Частину звірів екопарку вдалося евакуювати. Під Полтавою житимуть чотири орангутани, дев'ять шимпанзе та 22 альпака.

Що відомо

  • З початку війни екопарк, колекція якого налічує понад 300 видів тварин, під обстрілами. У парку розбиті вольєри внаслідок обстрілу, деякі тварини, зокрема, вовки, втекли, деякі були вбиті.
  • Двоє працівників парку загинули, коли годували тварин. 13 березня загинув 36-річний співробітник парку Сергій Іванов, який працював у секторі "Хижаки".
  • Через обстріли загинули кенгуру, частина тварин живе у будинку власника екопарку нардепа Олександра Фельдмана.
На початок