Харківський екопарк знищений обстрілами РФ: останніх тварин планують приспати

Харківський екопарк знищений обстрілами РФ: останніх тварин планують приспати

Харківський екопарк знищений обстрілами РФ: останніх тварин планують приспати
Фельдман екопарк/Facebook

Харківський екопарк, на території якого мешкало близько 5000 тварин, майже повністю знищений внаслідок обстрілів російської армії. Якщо впродовж дня для останніх мешканців не знайдуть прихистку і не евакуюють, усіх тварин присплять.

Про це 5 квітня повідомив засновник екопарку Олександр Фельдман.

"Сьогодні можу сказати харків'янам, що парка більше немає. Після вчорашнього масованого обстрілу ракетами парк майже знищений. Зруйновані вольєри, зруйнована вся інфраструктура. Дивом залишилися живі тигри й леви. Дуже сильно постраждали їхні клітки, вони у будь-який момент можуть вийти на вулицю. У тяжкому стані споруда, у якій перебувають ведмеді. Тобто сьогодні приймається рішення, у нас часу до вечора: або всіх умертвити, приспати, або прийняти якийсь момент перевезення", — сказав Фельдман.

За його словами місця, куди евакуювати тварин, немає: "Якщо буде знайдена якась ідея, можливо, когось і урятуємо. Можливо, врятуємо маленьких ягуарів, маленьких пантер. Але всі дорослі тварини, скоріш за все, будуть знищені".

Що відомо

  • З початку війни "Фельдман екопарк" опинився під обстрілами РФ. Внаслідок війни в екопарку загинула частина зооколекції олені, кенгуру, мавпи, бізони та інші тварини. 8 березня під обстрілами загинули працівники парку. Частина тварин втекла з розбитих вольєрів. На 29 березня з парку вдалося евакуювати понад 3,5 тис. тварин.

На початок