"Це урок для всіх": мер Харкова звільнив чиновника, який під час війни відпочиває у Ніцці

"Це урок для всіх": мер Харкова звільнив чиновника, який під час війни відпочиває у Ніцці

"Це урок для всіх": мер Харкова звільнив чиновника, який під час війни відпочиває у Ніцці
. Суспільне Харків

Харківський міський голова Ігор Терехов звільнив з посади директора Департаменту земельних відносин Сергія Колесника, який під час війни відпочивав на елітному курорті Ніцци та викладав у соцмережі фотографії.

Про звільнення чиновника Терехов повідомив 26 серпня у відео, розміщеному в Telegram-каналі міськради.

"Колесник Сергій Володимирович, директор Департаменту землеустрою, звільнений за поведінку, несумісну в умовах війни зі статусом людини, що перебуває на держслужбі. Це урок для усіх. Для усіх! Хочу, щоб ви це розуміли. Таке буде з кожним, хто дозволяє собі такі витівки!" — сказав Терехов.

Доповнено. В ефірі телемарафону 26 серпня Ігор Терехов зазначив, що звільнив Колесника "не за те, що він поїхав у відпустку — на це він мав право": "Я звільнив його за хамську, негідну поведінку під час війни... І сьогодні говорити про те, як ти відпочиваєш, з якими пакетами ти стоїш, в які машини ти сідаєш — це обурливо, це негідно працівника мерії".

Про те, що Колесник опублікував фото з Франції, раніше повідомила фракція "Європейська солідарність" у Харківській міській раді. Колесник, звернули увагу в "ЄС", "у такі відповідальні для країни та міста дні вирішив відвідати курортне французьке місто Ніццу й поділитися деталями відпочинку в соцмережах".

На яких підставах посадовець виїхав за кордон, у Держприкордонслужбі Суспільному не відповіли. Сам чиновник на запитання кореспондентів у соцмережі не відреагував.

Читайте також

Харківських депутатів Скоробагачів під час війни помітили у Ніцці

На початок