СБУ перевірить, чи має депутат Харківської облради подвійне громадянство

СБУ перевірить, чи має депутат Харківської облради подвійне громадянство

Доповнено
СБУ перевірить, чи має депутат Харківської облради подвійне громадянство
. oblrada.kharkov.ua

Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко звернулася до Служби безпеки України з проханням перевірити інформацію про подвійне громадянство свого заступника та депутата облради Богдана Мальованого.

До Харківської обласної ради надійшло депутатське звернення Ірини Фріз щодо спецперевірки Мальованого, йдеться у листі, який Єгорова-Луценко направила в СБУ.

"Зазначу, що Богдан Мальований на посаду заступника голови Харківської обласної ради був призначений наприкінці листопада минулого року. Спецперевірку він пройшов, даних про наявність російського паспорта не було. Впевнена, що найближчим часом компетентні органи нададуть вичерпну інформацію. У своїх подальших діях керуватимусь лише спираючись на факти", — написала у Facebook голова Харківської облради.

Доповнено 16:02. Богдан Мальований продовжує працювати і на час з'ясування обставин щодо громадянства його не відсторонятимуть, сказала Суспільному 16 лютого Тетяна Єгорова-Луценко.

"В нас не було жодної інформації, що він має подвійне громадянство. Якщо воно б було, я б не вагалася ні хвилини й скликала б позачергову сесію з приводу зняття його з посади. Я відреагувала, у разі, якщо цей факт підтвердиться, то, звісно, терміново буде скликана сесія, і я буду ініціювати зняття його з посади", — сказала Єгорова-Луценко.

Що відомо

  • Про наявність громадянства РФ у заступника голови облради та депутата "Опозиційної платформи — За життя" Богдана Мальованого заявила 14 лютого депутатка від "Європейської солідарності" Ірина Фріз. У коментарі Суспільному Богдан Мальований це заперечив.
  • 28-річного депутата фракції "Опозиційна платформа — За життя" Богдана Мальованого у листопаді 2021 року обрали на посаду заступника голови Харківської облради.
На початок