Голова Харківської ОДА закликав владу Харкова виконати рішення про карантин

Голова Харківської ОДА закликав владу Харкова виконати рішення про карантин

Голова Харківської ОДА закликав владу Харкова виконати рішення про карантин
. Суспільне Харків

У Харківській облдержадміністрації розробили план дій щодо виконання постанови Кабміну про тритижневий карантин в Україні для запобігання поширенню коронавірусу.

Про це йдеться в повідомленні у офіційному Telegram-каналі Кучера.

Деталі цього плану озвучать об 11:00 в пресцентрі Харківської ОДА. ⠀

Окремо Олексій Кучер повідомив, що через карантин орієнтовно на квітень переносяться виїзні прийоми представників Харківської ОДА, призначені з 12 березня по 3 квітня, та проєкт "Озеленення України", запланований на 21 березня.

"Наголошую, що згідно з ПКМУ у зв’язку з карантином відвідування закладів освіти на всій території України забороняється! А заклади освіти всіх рівнів та форм власності мають бути закриті на карантин. Окремо хочу звернутися до представників харківської міської влади з вимогою відповідально поставитися до здоров’я харків’ян! Візьміть до уваги Постанову Кабміну та виконайте розпорядження МОН!", — йдеться у повідомленні Кучера.

Що відомо:

  • 11 березня Кабінет міністрів ухвалив рішення про обмеження проведення масових заходів за участі 200 і більше осіб, також заплановано введення карантину в навчальних закладах по всій Україні на три тижні.
  • У Харкові вирішили не припиняти навчальний процес у школах Харкова, однак діти можуть залишитися вдома за заявою батьків.
На початок