Новий мер Харкова: Терехов пообіцяв "найвідкритішу" міськраду і не вийшов до ЗМІ

Новий мер Харкова: Терехов пообіцяв "найвідкритішу" міськраду і не вийшов до ЗМІ

Новий мер Харкова: Терехов пообіцяв "найвідкритішу" міськраду і не вийшов до ЗМІ
. t.me/ihor_terekhov

Харківський міський голова Ігор Терехов після присяги на позачерговій сесії відзначив подію на урочистому прийомі, але не знайшов часу для спілкування з журналістами.

Про це повідомляє кореспондент Суспільного, який намагався поставити Терехову питання після усіх заходів.

Терехов пройшов повз коридором міськради, попри прохання кореспондента Суспільного відповісти на кілька питань як міський голова. Речник міськради Юрій Сидоренко повідомив, що брифінгу не передбачається.

Під час першої промови на новій посаді, яку Ігор Терехов виголосив російською мовою, міський голова пообіцяв, що за його керівництва Харківська міська рада буде "найвідкритішою".

"Харківська міська рада буде найвідкритішою, а її діяльність найпрозорішою", — сказав Терехов.

Що відомо

  • 31 жовтня 2021 року у Харкові відбулися позачергові вибори Харківського міського голови, призначені у зв'язку зі смертю Геннадія Кернеса.
  • На виборах 31 жовтня у Харкові проголосували 28,29% виборців.
  • Харківська міська ТВК оголосила результати виборів 1 листопада: за даними ТВК, 50,66% голосів набрав Ігор Терехов.
  • Спостерігачі "Опори" виявили можливі фальсифікації під час підрахунку голосів у різних районах Харкова: від перерахунку залежало, чи має бути у Харкові другий тур виборів міського голови. Суди констатували розбіжності, але відмовили у перерахунку голосів. Відмови у перерахунку голосів у судах отримав і кандидат у мери Харкова Михайло Добкін.
  • 11 листопада Терехова позбавили повноважень секретаря міськради, зареєстрували Харківським міським головою, він склав присягу та попри законодавство виголосив першу промову міського голови російською.
  • Один з депутатів міськради на сесії 11 листопада намагався вручити голові Харківської ТВК портрет Сергія Ківалова, якого після президентських виборів 2004 року противники Віктора Януковича прозвали "Підрахуй".
  • Ігор Терехов працює у Харківській міськраді з квітня 2010 року, спочатку — на посаді заступника міського голови, потім з вересня 2015 року — першого заступника мера. Посаду секретаря міськради він обіймав з 9 грудня 2020 року — після подання Геннадія Кернеса, яке надійшло в електронному вигляді, коли міський голова був у берлінській клініці "Шаріте".
На початок