"Працюємо для наближення перемоги". Волонтерів "Громадської ініціативи Галичини" відзначили нагородою від ЗСУ

"Працюємо для наближення перемоги". Волонтерів "Громадської ініціативи Галичини" відзначили нагородою від ЗСУ

Леся Качурова, Галя Тягур, волонтери, медаль, нагорода, ЗСУ
Волонтери організації "Громадська ініціатива Галичини" отримали медаль від ЗСУ. Facebook/ГО "Громадська ініціатива Галичини"

Волонтерів "Громадської ініціативи Галичини" з Івано-Франківська відзначили медаллю "За оборону України" від Збройних сил України.

Про це у коментарі Суспільному повідомила голова громадської організації Леся Качурова.

"Звичайно, це мотивує. Але ми працюємо не заради винагород, а для наближення перемоги. Цінно, що хлопці, яким ми допомагаємо, бачать це", — каже волонтерка.

Нагороду від імені "Громадської ініціативи Галичини" прийняла голова організації Леся Качурова. За її словами, від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну волонтери відправили на фронт 150 автомобілів.

Леся Качурова
Волонтерка, голова "Громадської ініціативи Галичини" Леся Качурова. Facebook/Леся Качурова

Що відомо про роботу волонтерів "Громадської ініціативи Галичини"

Команда "Громадської ініціативи Галичини" працює з 2014 року. З 2015 волонтери привозять автомобілі з-за кордону на потреби ЗСУ. Автівки купують за гроші благодійників та військовослужбовців.

Леся Качурова, Галя Тягур
Волонтерки Леся Качурова та Галя Тягур. Facebook/Леся Качурова

Волонтери регулярно проводять благодійні концерти "На_шапку" та ярмарки на підтримку військових. Також вони організовують антифестиваль "Містичні читання". Наприкінці 2023 року благодійники організували акцію "Мільйон на такмед", у межах якої збирали гроші для укомплектування тактичних аптечок.

На шапку
Волонтери також проводять благодійні концерти "На_шапку" у середмісті Івано-Франківська. Facebook/Олег Нетецький

У січні 2024 року волонтери у співпраці з художником Нікітою Тітовим придбали 35 очних протезів для воїнів. Їх передали на кафедру офтальмології Івано-Франківського національного медуніверситету, яка займається протезуванням бійців.

Тітов, художник, волонтери, очні протези
Волонтери спільно з художником Нікітою Тітовим передали очні протези для військових. Фото: Facebook/Нікіта Тітов

Окрім того, члени "Громадської ініціативи Галичини" передають на фронт тепловізори, дрони та комп'ютери. На початку травня 2024 року наймолодший волонтер організації — 9-річний Максим Косик зібрав 50 тисяч гривень у межах збору на три Mavic 3T для українських військових.

Леся Качурова, Максим Косик, ГО "Громадська ініціатива Галичини"
Леся Качурова та 9-річний волонтер Максим Косик. Facebook/ГО "Громадська ініціатива Галичини"

Волонтери мають свою соціальну крамницю "GIG SHOP". У ній продають картини, листівки, постери, шопери та календарі художника Нікіти Тітова, живопис художника-реставратора Валерія Твердохліба, а також ікони, намиста, брошки, вироби з паракорду та браслети від франківських майстрів. Вторговані гроші спрямовують на підтримку військових.

Нікіта Тітов
Художник Нікіта Тітов. Facebook/ГО "Громадська ініціатива Галичини"

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок