Понад 10 жителів Кривого Рогу, чиї квартири були пошкоджені від вибуху, звернулись по матеріальну допомогу

Понад 10 жителів Кривого Рогу, чиї квартири були пошкоджені від вибуху, звернулись по матеріальну допомогу

вибух, Кривий Ріг
Сліди пожежі, яка виникла внаслідок вибуху газу, Кривий Ріг, 11 квітня 2024 року. Фото: телеграм-канал Євгена Ситниченка

Понад 10 жителів Кривого Рогу, чиї квартири були пошкоджені від вибуху, написала заяви на отримання матеріальної допомоги, повідомили Суспільному у центрі "Віза" Криворізької міськради.

У школі № 128 розгорнули штаб допомоги постраждалим. Там можна подати заяву на матеріальну допомогу від міста та відновити документи.

Станом на 14:00 12 квітня 12 жителів будинку написали заяви на отримання матеріальної допомоги. Окрім цього, 18 людей звернулося з приводу відновлення документів, що згоріли у помешканнях. Без цих документів неможливо отримати матеріальну виплату, зазначили у центрі "Віза".

Що відомо про вибух газу в багатоповерхівці 11 квітня

Близько 03:00 11 квітня у багатоповерхівці Кривого Рогу стався вибух побутового газу. Травми отримали семеро людей, троє із них госпіталізовано, іншим надана медична допомога на місці. У результаті вибуху газу частково зруйновано конструкції з 3 до 5 поверху одного з під'їздів. Виникла пожежа, яку рятувальники швидко ліквідували.

Під завалами надзвичайники знайшли тіло загиблого чоловіка.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок