"Робив все для всіх, тільки не для себе". Історія загиблого воїна з Дніпропетровщини Володимира Неділька

"Робив все для всіх, тільки не для себе". Історія загиблого воїна з Дніпропетровщини Володимира Неділька

Ексклюзивно
"Робив все для всіх, тільки не для себе". Історія загиблого воїна з Дніпропетровщини Володимира Неділька
. Фото: з особистого архіву Наталі

Володимир Неділько з Дніпропетровщини загинув під час звільнення Харківської області. Йому було 28 років. Його дружина Наталя розповіла Суспільному: Володимир був відповідальною, розумною та товариською людиною.

Володимир Неділько народився 3 липня 1994 року у селі Лобойківка Петриківського району Дніпропетровщини.

Після отримання вищої освіти, він деякий час працював у Одесі. Згодом Володимир переїхав до Дніпра, де вони з Наталею одружилися.

"Він покинув в Одесі свою кар'єру і заради мене переїхав до Дніпра. Через п'ять місяців він вже зробив мені пропозицію. Ми одружилися, потім у нас народився син", – розповідає Наталя.

"Робив все для всіх, тільки не для себе". Історія загиблого воїна з Дніпропетровщини Володимира Неділька
Володимир разом зі своєю дружиною Наталею та сином Даміром. Фото: з особистого архіву Наталі

На початку повномасштабного вторгнення Володимир вступив до лав Територіальної оборони, розповідає дружина військового.

"Він в армії службу не проходив. Коли пішов до Тероборони, то сказав: треба готуватися, адже воювати всеодно потрібно буде", – каже Наталя.

Через два тижні Володимира відправили на навчання, на яких він пробув три тижні. Після цього він потрапив на передову, розповідає жінка.

"Він пробув на передовій півтора місяця та брав участь у звільненні Харківської області. 27 липня, їхні позиції обстріляли, і його поранило. Далі він опинився в реанімації", – сказала Наталя.

Загинув Володимир Неділько внаслідок отриманих поранень 4 серпня 2022 року у військовому госпіталі у Харкові. Тоді, каже Наталя, вона в останнє побачила свого чоловіка. Йому було 28 років. Без батька залишився дворічний син Дамір.

"Він був золотою людиною, дуже добрим, завжди всім допомагав, робив все для всіх, тільки не для себе. Був уважним, дуже сильно любив мене, також у нього було багато друзів. На поховання прийшли дуже багато людей – всі його знали та поважали", – поділилася спогадами Наталя.

За військові заслуги, Володимира посмертно нагородили орденом Богдана Хмельницького та медаллю "За мужність".

Що відомо

  • Орден "За му́жність" I, II, III ступеня — державна нагорода України, орден, який надається для відзначення військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та інших осіб за особисті мужність і героїзм, виявлені при рятуванні людей, матеріальних цінностей під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у боротьбі зі злочинністю, а також в інших випадках при виконанні військового, службового, громадянського обов'язку в умовах, пов'язаних з ризиком для життя.
  • Орден Богдана Хмельницького I, II, III ступеня – державна нагорода України, орден, яким нагороджують громадян України за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, зміцненні обороноздатності та безпеки України.

Читайте також

Трьох бійців з Кам'янського, що на Дніпропетровщині посмертно відзначили державними нагородами

Матері загиблого військового з Дніпропетровщини передали орден сина "За мужність"

У боях за Україну загинули четверо бійців з Павлограда, що на Дніпропетровщині

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок