Національний мультипредметний тест 2023: як він проходитиме для випускників дніпровських шкіл

Національний мультипредметний тест 2023: як він проходитиме для випускників дніпровських шкіл

Національний мультипредметний тест 2023: як він проходитиме для випускників дніпровських шкіл
. Фото: УНІАН

У квітні випускники шкіл Дніпра обиратимуть екзаменаційний центр, де складатимуть національний мультипредметний тест. Про це йдеться на сайті Дніпровської міської ради.

За повідомленням, кількість екзаменаційних центрів залежатиме від кількості бажаючих складати тест.

"Цього року у комунальних закладах освіти 5 600 випускників 11-х класів, із них близько 150 – внутрішньо переміщені особи. Відповідно до рекомендацій Міносвіти, в кожному тимчасовому екзаменаційному центрі буде спеціально обладнано не менше ніж три комп’ютерні аудиторії для проведення НМТ. Кожен учасник матиме індивідуальний ноутбук з відповідним програмним забезпеченням", — розповіла виконувачка обов’язків начальниці управління освіти міськради Олена Яковенко.

Вона зазначила: під час повітряної тривоги тестування призупинятиметься. Поновлюватиметься воно тільки після закінчення тривоги та повернення учасників і працівників із укриттів до аудиторій.

Окрім того, за словами посадовиці, мережу екзаменаційних центрів затвердять і за кордоном, в окремих містах, аби випускники, які навчаються дистанційно з-за кордону змогли також пройти НМТ і отримати відповідний документ для вступу до вишу.

Що відомо

  • Як і минулого року, замість зовнішнього незалежного оцінювання пропонується провести вступне випробування у форматі удосконаленого національного мультипредметного тесту (НМТ).
  • НМТ міститиме завдання з трьох предметів. Два з них є обов’язковими — українська мова і математика. На вибір вступник складатиме ще один предмет: історію України, іноземну мову, біологію, фізику або хімію.
  • Для складання тесту буде відведено 180 хвилин, які вступник зможе розподілити на свій розсуд. При цьому передбачається дві сесії для тестування. Основна сесія НМТ проходитиме в червні, додаткова — у червні-липні.

Читайте також

Три години на тести, історія України — не обов'язкова: яку модель НМТ-2023 запропонували в Міносвіти

Закликають повернути історію України до обовʼязкових предметів НМТ: до МОН звернулися з пропозицією

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок