Дніпропетровщина: у Покрові дев’ятеро випускників шкіл склали мультипредметний тест на найвищий бал

Дніпропетровщина: у Покрові дев’ятеро випускників шкіл склали мультипредметний тест на найвищий бал

Дніпропетровщина: у Покрові дев’ятеро випускників шкіл склали мультипредметний тест на найвищий бал
. Покровська міська рада

9 випускників навчальних закладів Покрова, що на Дніпропетровщині, склали мультипредметний тест на 200 балів. Про це йдеться на сайті Покровської міської ради.

Учениця навчально-виховного комплексу №2 Вікторія Рудь набрала максимальні 600 балів, склавши на відмінно всі три предмети – українську мову, математику, історію України. По 200 балів з двох предметів отримали Микола Непосидяка зі школи №6 та Павло Квітницький з навчально-виховного об'єднання.

Максимальний бал з одного предмета у Владислава Галімуліна та Дмитра Золотарьова з навчально-виховного комплексу №2, Карини Глух та Галі Дардуна зі школи №6, Єлизавети Черниш з ліцею, Наталії Молочної з навчально-виховного об'єднання.

644 випускники регіону отримали 200 балів за результатами трьох тестів – з української мови, історії України та математики. Найбільше "відмінників" з математики — 433. Найменше – з української мови — 134.

Що відомо

  • У зв'язку із війною РФ проти України змінився алгоритм вступної кампанії. Школярі в комп'ютерному форматі напишуть національне мультипредметне тестування (НМТ), що складатиметься з блоків з української мови, математики та історії України.
  • У 2022 році через війну зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься за спецпроцедурою попри попередні заяви про його повне скасування.
  • НМТ – комп’ютерний онлайн-тест, що складається з трьох блоків: українська мова, математика та історія України. Тест міститиме по 20 завдань з кожного блоку, виконати які потрібно за 120 хвилин.

Читайте також

Двоє дівчат з Кривого Рогу здобули максимальну кількість балів на національному мультипредметному тесті

Дніпропетровщина в лідерах за результатами мультипредметного тесту

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок