Дніпропетровщина в лідерах за результатами мультипредметного тесту

Дніпропетровщина в лідерах за результатами мультипредметного тесту

Дніпропетровщина в лідерах за результатами мультипредметного тесту
Ілюстративне фото: Unsplash

В Україні завершилася основна сесія національного мультипредметного тесту. За результатами Дніпропетровська область на третьому місці після Києва та Львівщини. Про це повідомили на сайті Дніпропетровської обласної ради.

644 випускники регіону отримали 200 балів за результатами трьох тестів – з української мови, історії України та математики. Найбільше "відмінників" з математики — 433. Найменше – з української мови — 134.

"Цьогорічне тестування проходило у незвичному для нашої країни форматі. Уперше в історії України масове тестування проходило в режимі онлайн у пунктах тестування", – розповіла директорка Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова.

За її словами, замість 14 предметів зовнішнього незалежного оцінювання минулих років цього року випускники складатимуть лише три предмети. Окрім того, з процедури тестування був вилучений такий важливий компонент, як пороговий бал «склав-не склав».

У минулі роки такий поріг долали не всі учасники тестування і, відповідно, не всі проходили зовнішнє незалежне оцінювання й могли стати студентами, розповідають освітяни. Зараз усі, хто складав національний мультипредметний тест, зможуть отримати шанс на вступ, навіть попри найнижчі отримані результати.

У Дніпропетровській обласній раді зазначають: в кожному центрі оцінювання створили безпечні умови для проведення тестів. Учасники могли сховатися в укриття у разі повітряної тривоги.

Що відомо

  • У зв'язку із війною РФ проти України змінився алгоритм вступної кампанії. Школярі в комп'ютерному форматі напишуть національне мультипредметне тестування (НМТ), що складатиметься з блоків з української мови, математики та історії України.
  • У 2022 році через війну зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься за спецпроцедурою попри попередні заяви про його повне скасування.
  • НМТ – комп’ютерний онлайн-тест, що складається з трьох блоків: українська мова, математика та історія України. Тест міститиме по 20 завдань з кожного блоку, виконати які потрібно за 120 хвилин.

Читайте також

Двоє дівчат з Кривого Рогу здобули максимальну кількість балів на національному мультипредметному тесті

Три громади Дніпропетровщини потрапили до проєкту ЄС з підтримки переселенців

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок