24 коти та кішки. Зооволонтерка з Дніпра евакуйовує своїх чотирилапих підопічних

24 коти та кішки. Зооволонтерка з Дніпра евакуйовує своїх чотирилапих підопічних

Ексклюзивно
24 коти та кішки. Зооволонтерка з Дніпра евакуйовує своїх чотирилапих підопічних
. Фото: Юлія Дульнєва

Дніпровська зооволонтерка Юлія Дульнєва евакуйовує з міста свою пухнасту родину – 24-ох котів та кішок. Її підопічні, серед яких в основному хворі й старі тварини, потребують лікування й догляду і мають бути у безпеці, розповіла вона Суспільному.

Дівчина каже: вона теж вже має досвід переселення. Виїхала з окупованого Донецька 2017-го року й забрала з собою усіх своїх чотирилапих. На той момент це було 20 кішок і двоє собак. Усе це були покинуті господарями, знайдені на вулиці тварини, яких зоозахисниця порятувала від смерті.

24 коти та кішки. Зооволонерка з Дніпра евакуйовує своїх чотирилапих підопічних
Вихованці Юлії Дульнєвої. Фото: Юлія Дульнєва

Оселившись у Дніпрі, Юлія Дульнєва знайшла нових господарів 10-ом кішкам. Натомість взяла в свою родину ще 14 покинутих тварин.

«Майже всі коти були підібрані на вулиці. Голодні, хворі, з травмами, які потребували лікування й догляду. Підліковувала, приводила до ладу – і шукала господарів. За весь час передала в добрі руки близько п’ятдесяти кішок. Був у мене, наприклад, кіт з цукровим діабетом. Він був побитий людьми, йому вибили око, зламали грудну кістку. Ми його витягли. Він прожив у мене 8 років, постійний догляд, але він пішов від нас. Знайшли кішечку: маленьке кошеня сиділо на трасі. Підібрали, живе у нас. Кожна історія – це історія болю», – розповіла Юлія Дульнєва.

24 коти та кішки. Зооволонерка з Дніпра евакуйовує своїх чотирилапих підопічних
Фото: Юлія Дульнєва

За словами зооволонтерки, її підопічні потребують спеціального харчування та медикаментозного лікування, отож вона переправлятиме їх за межі України. Зараз на кордоні на домашніх тварин не вимагають ніяких документів.

У Німеччині, каже Юлія, її друзі-зоозахисники віддадуть котів з Дніпра у місцеві родини або влаштують у притулок.

«Я лишуся в Україні, я патріотка. Але хочу, щоб мої коти були в безпеці. І далі буду підбирати полишених тварин», – сказала волонтерка.

Вона закликала господарів домашніх тварин, які евакуюються, не полишати своїх чотирилапих напризволяще.

«Вони мають такі ж почуття, як люди. Їм притаманний і біль, і страх, і відчай, і відчуття самотності. І плюс – це ваша відповідальність. Треба шукати можливості взяти тварину з собою або прилаштувати. Світ не без добрих людей: вам обов’язково допоможуть», – сказала зоозахисниця.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок