90% забудов на Набережній у Дніпрі мають невідповідні документи – міська влада

90% забудов на Набережній у Дніпрі мають невідповідні документи – міська влада

Офiцiйно
90% забудов на Набережній у Дніпрі мають невідповідні документи – міська влада
. Суспільне Дніпро

Майже 90% забудов на Набережній у Дніпрі мають невідповідні документи. Про це на сесії міської ради Дніпра 24 листопада заявив секретар міськради Олександр Санжара.

За його словами, міська влада перевіряє законність закладів на Набережній Дніпра – як на лівому, так і правому березі.

«По Набережній виявлено ті об’єкти, які побудовано – або незаконно, або на підставі певних рішень суду. Ці рішення суду – оскаржуються, або реєстрація таких об’єктів оскаржується. Яскравий приклад – це червона будівля при вході на косу [Веслувального каналу – ред.]. Вже є судовий процес стосовно знесення цієї будівлі в Соборному районному суді», – сказав він.

Що відомо

  • У Дніпрі тривають перевірки законності об’єктів, розташованих уздовж усієї території набережної. Профільним органам міської ради було доручено це зробити – відповідно до рішення сесії від 20 жовтня.
  • Зокрема, перевіряють законність отримання технічних умов та підключення об’єктів до води та каналізації, а також законність зайняття земельної ділянки у прибережній смузі. Кожен профільний орган міськради перевіряє об’єкти за окремим графіком.
  • В інспекції з питань благоустрою повідомили, що вже перевірили понад 80 об’єктів, розташованих на Набережній Заводській від ж/м Парус до Річкового порту. Майже у кожного виявили проблеми або із землевідведенням, або із правом власності.
  • Розібратися з усіма незаконними спорудами на набережній в інспекції планують у найближчі 2-3 місяці.
  • 21 листопада в Дніпрі мешканці житлового масиву Перемога протестували проти забудови зеленої зони. За словами координатора акції Романа Красіна, на сесії міськради частину Набережної планують позбавити статусу охоронної зони, а землю відвести під будівництво кафе чи ресторану. Мешканці ж Перемоги пропонують створити на цьому місці ландшафтний парк.

Читайте також

  • У Дніпрі мітингували проти забудови зеленої зони на Набережній

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок