В онлайн-прокаті з'явилися фільми "Мої думки тихі" та "Жив собі чорний кіт"

В онлайн-прокаті з'явилися фільми "Мої думки тихі" та "Жив собі чорний кіт"

В онлайн-прокаті з'явилися фільми "Мої думки тихі" та "Жив собі чорний кіт"
. Кадр з фільму "Мої думки тихі"

22 січня Державне агентство з питань кіно повідомило, що у мережі можна переглянути дебютну стрічку Антоніо Лукіча "Мої думки тихіФільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно в 2019 році." та анімаційну стрічку Юрія Марченка "Жив собі чорний кітСтрічку створено студією "Укранімафільм" у 2006 році на замовлення Міністерства культури і туризму України.".

"Мої думки тихі"

Світова прем'єра української трагікомедії відбулась в 2019 році на Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах. В Україні кінофестивальна прем'єра картини пройшла під час Одеського міжнародного кінофестивалю в липні 2019 року.

За сюжетом звукорежисер і композитор Вадим отримує на фрілансі завдання записати звуки тварин української фауни. Просте завдання може стати можливістю переїхати з "незручної України" до "привабливої Канади". У експедицію Вадим вирушає зі своєю мамою (Ірма Вітовська), що викликає безліч як кумедних, так і драматичних ситуацій.

Подивитись фільм за ціну квитка у кінотеатр можна за посиланням, розміщеним в описі до YouTube-відео на каналі Держкіно.

"Жив собі чорний кіт"

Мультфільм режисера Юрія Марченка розповідає історію молодого котика, якому важко доводиться через стереотипні прикмети про чорних котів. Однак чи хтось замислюється над тим, як важко доводиться чорним котам, яких всі бояться і намагаються гнати подалі?

Режисер анімаційного фільму — Юрій Марченко, автор сценарію — Світлана Цвєленьєва, художник-постановник — Ярослава Руденко-Швецова, композитор — Неля Бикова, звукорежисер — Андрій Обоз. Актори — Андрій Золотілов, Ельзара Баталова.

Читайте також

Пояснюємо, чому ви маєте піти на фільм Антоніо Лукіча "Мої думки тихі"

Фільми, з яких може початися ваша любов до сучасного українського кіно

Ірма Вітовська: "Український кінематограф перестає бути шаблонним"

На початок