В Україні запустили платформу з колядками онлайн

В Україні запустили платформу з колядками онлайн

В Україні запустили платформу з колядками онлайн
Суспільне Карпати

В Україні запустили вертеп-платформу, на якій можна переглянути виступи колядників з усієї країни.

"За чотири роки свого існування Всеукраїнський фестиваль вертепів став зимовою традицією Харкова та улюбленцем багатьох українців. Пандемія внесла свої корективи в плани організаторів п’ятого Фестивалю. Тож цього року він перетвориться на "Вертеп-фест в Інтернеті", який пройде з 8 по 10 січня на сайті проєкту під гаслом "Вертеп UnLock!", ‒ розповіли організатори фестивалю традиційних і сучасних вертепів "Вертеп-фест".

Як відзначається, на сторінках платформи будуть транслюватися як професійні, так і аматорські відео учасників, які виконають різножанрові вертепи, колядки. Окрім того, можна буде подивитися різноманітні майстер-класи, відео танців та розповідей про особливості традицій різних регіонів та народностей України.

Фестиваль триватиме з 8 січня до 10 січня 2021 року.

Окрім того, організатори планують влаштувати акцію, під час якої різні колективи одночасно співатимуть "Нова радість стала".

Що відомо

  • У Німеччині цього року під час вертепів на традиційне свято Трьох королів, яке відзначається 6 січня, колядники збирали пожертви для дітей з усього світу, зокрема й з України.
На початок