Колекцію зображень щурів від Бенксі можуть продати на аукціоні за £120 тисяч

Колекцію зображень щурів від Бенксі можуть продати на аукціоні за £120 тисяч

Робота Бенксі Umbrella Rat
Робота Бенксі Umbrella Rat. Pinterest

Низку зображень щурів від анонімного британського художника Бенксі 11 липня виставлять на аукціоні Julien's Auctions Street Art Invasion у Лос-Анджелесі. Роботи можуть піти з молотка за 120 тисяч фунтів стерлінгів (понад 6,1 млн гривень).

Про це повідомляє BBC.

На продаж виставлять роботу "Щур-парасолька", яку художник намалював на великих сталевих дверях станції метро в берлінському районі Мітте у 2004 році. Ще одним лотом стане "Щур-гангстер". Очікують що обидва малюнки принесуть від 20 до 40 тисяч фунтів стерлінгів.

Робота Бенксі Gangsta Pat
Робота Бенксі Gangsta Pat. MyArtBroker

Також на аукціоні продаватимуть один sз плакатів Бенксі, присвячених щурам. Тут очікуваний ціна становить 30–40 тисяч фунтів стерлінгів.

Окрім Бенксі, аукціонний дім виставить роботи й інших вуличних художників. Зокрема, француза InvaderФранцузький вуличний художник під псевдонімом Франк Слама та американського активіста, диджея і скейтбордиста Шепарда Фейрі.

Хто такий Бенксі

Бенксі – псевдонім вуличного художника, політичного активіста та режисера з Великої Британії. Його справжнє ім'я досі залишається невідомим, попри численні версії дослідників. Поціновувачі творчості Бенксі захоплюються тим, як він із вандала, який розписував стіни у Великій Британії в 90-х роках, став художником, чиї роботи коштують кількадесят мільйонів доларів на аукціонах у Великій Британії та Америці. Детальніше — читайте в матеріалі Суспільне Культура.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок