Кара Делевінь, Кіра Найтлі, Рут Вілсон та інші зірки вимагають підтримки у боротьбі з харасментом в індустрії

Кара Делевінь, Кіра Найтлі, Рут Вілсон та інші зірки вимагають підтримки у боротьбі з харасментом в індустрії

Raymond Hall
Raymond Hall. Getty Images/Raymond Hall

Зірки Голлівуду підписали відкритий лист із закликом до компаній підтримати боротьбу з булінгом та сексуальними домаганнями.

Про це повідомляє BBC.

Ініціатори звернення закликають творчі організації допомогти у фінансуванні нового наглядового органу — Незалежного комітету зі стандартів креативної індустрії (Ciisa), який розслідуватиме скарги в музичній, кінематографічній, театральній та телевізійній галузях.

Зазначають, що таке відомство є вкрай потрібним для сприяння змінам, адже випадки знущання та домагання в індустрії трапляються дедалі частіше.

"Багато хто з нас у цій індустрії хотіли би мати об'єктивний зовнішній орган, до якого можна буде звернутися за порадою та посередництвом. А в дуже екстремальних обставинах він може стати в пригоді, щоб притягнути людей до відповідальності за погану поведінку, яка іноді трапляється на знімальних майданчиках, на сцені чи за лаштунками", — йдеться в листі.

Зокрема, лист підписали акторки Кара Делевінь, Кері Малліган, Ребекка Фергюсон, Наомі Гарріс та Емеральд Феннелл. До них приєдналися й чоловіки-знаменитості: Гай Реммерс, Джонні Свит, Джошуа Макгвайр та Роб Коузі.

Деякі компанії вже зробили перший внесок на підтримку нового органу. Серед них — BBC, Sky, ITV, Channel 4 і Viacom.

Раніше британська профспілка Bectu (Broadcasting, Entertainment, Communications and Theatre Union) опублікувала дослідження, згідно з яким 92 % творчих працівників були свідками або зазнавали знущань чи домагань на роботі.

Дослідження показало, що кожен п'ятий працівник або працівниця креативних індустрій у Великій Британії зазнали серйозного сексуального насильства на робочому місці.

"Не секрет, що сексуальні домагання залишаються бичем для креативних індустрій. Психічні травми та широкомасштабні наслідки харасменту на робочому місці можуть бути абсолютно руйнівними", — сказала голова Bectu Філіпа Чайлдс.

Ідея створення наглядового органу для креативних індустрій вперше з'явилася у 2021 році на хвилі руху #MeToo.

Наразі Ciisa завершує роботу над структурою управління, фінансуванням та бізнес-планом, щоб почати надавати послуги до кінця 2024 року.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14-ї окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок