Суспільне розпочало прийом заявок на нацвідбір "Дитячого Євробачення 2024"

Суспільне розпочало прийом заявок на нацвідбір "Дитячого Євробачення 2024"

Важливо
Прийом заявок на нацвідбір "Дитячого Євробачення" з 5 червня по 3 липня включно
Починається прийом заявок на участь у нацвідборі на "Дитяче Євробачення 2024". Cуспільне

Суспільне Мовлення розпочало приймати заявки на участь у національному відборі на "Дитяче Євробачення 2024" за спрощеними правилами. Заявки приймають через форму з 5 червня по 3 липня включно. Музичною продюсеркою відбору вже вдруге стала співачка Світлана Тарабарова.

Щоб зробити участь у нацвідборі доступнішою для юних виконавців, ввели умову, що мати авторську пісню не обов'язково. Достатньо лише записати два кавери на популярні пісні та особисте відеопредставлення. Така зміна максимально розширить можливості для участі й створить рівні умови для всіх учасників.

Водночас юні автори все ще мають змогу подати на розгляд додаткову авторську пісню за бажанням, проте ця опція жодним чином не впливає на можливість проходження до наступного етапу відбору.

"Маємо нагоду в цьому році знайти справді унікальні таланти, які після конкурсу, попри результати, понесуть із собою в доросле життя неймовірний досвід. Досвід, яким радо поділиться наша dream team. Досвід і пісні, в які ми вкладемо всю душу", — зазначила Тарабарова.

Суспільне розпочало Нацвідбір на Дитяче Євробачення – 2024
Світлана Тарабарова знову стала продюсеркою нацвідбору на "Дитяче Євробачення". Cуспільне

Детальніше про нововведення та умови участі у нацвідборі

  • Участь можуть взяти діти віком від 9 до 14 років. Як і в попередні роки, до участі у відборі допускають як сольних виконавців, так і гурти, склад яких не перевищує шести людей.
  • Цьогорічна заявка складається з відеозаписів живого виконання двох кавер-версій популярних пісень в різних стилях та відеовізитівки з представленням юного артиста чи артистки.
  • За бажанням учасники можуть подати на розгляд додаткову авторську пісню: допускаються демоверсії, які в разі проходження до фіналу будуть допрацьовувати.

Подання авторської пісні не впливає на можливість проходження учасників до наступного етапу відбору — це радше додаткова можливість.

Якщо дитина, яка подала авторську пісню, потрапить до списку фіналістів, Суспільне на свій розсуд визначить — залишити цей трек для виконання у фіналі відбору чи надати нову оригінальну композицію.

  • Хронометраж додаткової авторської пісні повинен становити від 2,5 до 3 хвилин. Крім того, пісня не повинна бути оприлюдненою до 1 травня 2024 року, а її текст має бути щонайменше на 60 % україномовним.
  • За результатами загальнонаціонального попереднього відбору до 25 липня буде сформовано лонгліст до 15 учасників, які візьмуть участь у літній "зірковій школі".
  • Для надання професійних консультацій до участі буде залучено експертну раду, до якої увійдуть три представники музичної індустрії.
  • За результатами навчання та консультацій з експертами буде обрано 6 фіналістів, після відбуватиметься підготовка пісень, з якими учасники виступлять у фіналі.
  • Фінал нацвідбору на "Дитяче Євробачення 2024" відбудеться у вересні в онлайн-форматі.
  • До вибору представників України на "Дитячому Євробаченні" у фіналі відбору долучаться 3 члени журі та глядачі.

Нацвідбір на "Дитяче Євробачення" вдруге пройде під гаслом "Мрій сміливо!", проте цьогоріч — з оновленою графічною концепцією: основним візуальним образом став яскравий, нестримний та бурхливий творчий вир.

Динаміка напівкруглих графічних ліній та їхня багатошаровість підкреслюють сміливість, а яскраві кольори додають настрою мрійливості. Насиченість кольору є метафорою чистої природи дитячої творчості, а також радості та емоційної насиченості їхнього світу.

Що відомо про "Дитяче Євробачення 2024"

22-й Дитячий пісенний конкурс "Євробачення" вперше в історії пройде в Іспанії. Фінал відбудеться 16 листопада на арені Caja Mágica в Мадриді.

Іспанія прийняла запрошення провести конкурс після того, як минулого року в Ніцці посіла друге місце — тоді перемогу здобула 13-річна француженка Зої Клозюр з піснею Cœur.

Але оскільки правила не вимагають від мовника-переможця приймати шоу, то Франція вирішила вдруге підряд не проводити конкурс, і організацію взяв на себе іспанський мовник RTVE.

У 2023 році Україну представляла Анастасія Димид з піснею "Квітка", яка принесла найкращий результат на "Дитячому Євробаченні" з 2018 року — 5 місце. Всього українка отримала 128 балів: 45 — від журі й 83 бали від глядачів, завдяки чому опинилася на 3 місці в телеголосуванні.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери "Євробачення".

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі "Євробачення-2024".

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14-ї окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок